Formalizada Servicios

Contractació del servei d'administració de sistemes i el suport Help Desk als usuaris de la xarxa de l'Ajuntament de Vila-seca

Expediente: 4110/2026

Servei d'administració de sistemes i suport a usuaris (Help desk) del sistema d'informació municipal de l'Ajuntament de Vila-seca.

303.000
Presupuesto base
303.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Vila-seca, Tarragona (Cataluña)
Publicación
11 may 2026, 06:16

Organismo contratante

Ajuntament de Vila-seca

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 may 2026
Anuncio de Pliegos 11 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 30 jul 2026
Anuncio de Formalización 31 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 12:14

Más licitaciones de Ajuntament de Vila-seca

En la misma provincia (Tarragona)