En evaluacion Servicios

Contractació del servei consistent en l’organització i realització/gestió global (Secretaria Tècnica) del IX Congrés RECUWASTE del Consorci per al Tractament de Residus Sòlids Urbans del Maresme

Expediente: X2026000174

El present contracte té per objecte el servei consistent en l’organització i realització/gestió global (Secretaria Tècnica) del IX Congrés RECUWASTE del Consorci per al Tractament de Residus Sòlids Urbans del Maresme, a través de la marca Maresme Circular, a Mataró, en base a uns 500/700 participants presencials en format de 2 dies amb activitats col·laterals, atenent a les accions i indicacions del Consorci. La descripció detallada del servei, així com la resta de requeriments amb els que caldrà executar-lo, es recullen al plec de prescripcions tècniques.

40.551
Presupuesto base
40.551
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Mataró, Barcelona (Cataluña)
Publicación
25 jun 2026, 15:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 jun 2026
Anuncio de Pliegos 25 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 31 jul 2026, 12:13