Formalizada Suministros

Contractació de subministrament d'un vehicle tipus furgoneta amb destinació a la Brigada municipal de l'Ajuntament de Constantí

Expediente: 1367/2019

El present contracte té per objecte la contractació del subministrament d'un vehicle tipus furgoneta amb destinació a la Brigada municipal de l'Ajuntament de Constantí.

20.000
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
28 jun 2019, 14:40

Organismo contratante

Ajuntament de Constantí

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 jun 2019
Anuncio de Pliegos 28 jun 2019
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 21 jun 2019
Anuncio de Formalización 28 jun 2019

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Ajuntament de Constantí

En la misma provincia (Tarragona)