En evaluacion Suministros

CONTRACTACIO DE SUBMINISTRAMENT D’UN (1) VEHICLE DE RECOLLIDA SELECTIVA DE CÀRREGA POSTERIOR ADSCRIT AL SERVEI DE RECOLLIDA DE RESIDUS I NETEJA VIÀRIA DE L’AJUNTAMENT DE CADAQUÉS

Expediente: X2025003432

L’objecte del contracte és el subministrament d’un (1) vehicle destinat a la recollida de residus sòlids urbans, per a la seva adscripció al servei municipal de recollida i transport de residus.

35.898
Presupuesto base
35.898
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Cadaqués, Girona (Cataluña)
Publicación
23 dic 2025, 12:22

Organismo contratante

Ajuntament de Cadaqués

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 dic 2025
Anuncio de Pliegos 23 dic 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 15:42

Más licitaciones de Ajuntament de Cadaqués

En la misma provincia (Girona)