Formalizada Suministros

CONTRACTACIÓ DE SUBMINISTRAMENT DE MATERIAL INFORMÀTIC AMB DESTINACIÓ A DIFERENTES ÀREES DE L'AJUNTAMENT

Expediente: 2019026157

Subministrament de material informàtic amb destinació a diferents Àrees de l'Ajuntament de Girona, derivat d'un acord marc.

79.418
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
16 ago 2019, 17:00

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 ago 2019
Anuncio de Pliegos 16 ago 2019
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 26 jul 2019
Anuncio de Formalización 16 ago 2019

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)