Contractació de serveis per als treballs de conservació, manteniment del sòl urbanitzat, obres d'urbanització, masies, construccions rurals, naus industrials i altres edificis i elements patrimonials de l'Institut Català del Sòl, situats a l’anomenada “Zona 5 de Catalunya”

Expediente: ICSOL-2026-28

Contrato de servicios anulado por Institut Català del Sòl (INCASÒL). Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 50000000.

800.000
Presupuesto base
2.160.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
50000000
Publicación
6 mar 2026, 15:24
Fecha límite
8 abr 2026, 14:00
Duración
2 años

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 6 mar 2026
Anuncio de Pliegos 6 mar 2026
Fin Plazo Presentación 8 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 17 mar 2026, 05:24

Más licitaciones de Institut Català del Sòl (INCASÒL)

Abierta ICSOL-2027-5

2027_5 MRU/OBT Treballs de conservació, manteniment del sòl urbanitzat, obres d'urbanització, construccions rurals i naus industrials del patrimoni de l'Institut Català del Sòl situats a l'anomenada zona 3 de Catalunya. Comarques: Vall d'Aran, Pallars Sobirà, Alta Ribagorça ,Pallars Jussà, Noguera, Alt Urgell, Pla d'Urgell, Urgell, Segrià, Garrigues, Anoia, Cerdanya, Solsonès i Segarra

1.250.000 €

Abierta ICSOL-2027-5

MRU/OBT Trabajos de conservación, mantenimiento del suelo urbanizado, obras de urbanización, construcciones rurales y naves industriales del patrimonio del Instituto Catalán del Suelo situados en la zona 3 de Cataluña. Comarcas: Vall d'Aran, Pallars Sobirà, Alta Ribagorça, Pallars Jussà, Noguera, Alt Urgell, Pla d'Urgell, Urgell, Segrià, Garrigues, Anoia, Cerdanya, Solsonès y Segarra

500.000 €

Abierta ICSOL-2026-32

2026-32 MAG/PHB Serveis de gestió de projectes i obres (project management) de les obres de construcció d'habitatges de l'Institut Català del Sòl a 6 promocions situades a Mataró, Polinyà, Sant Adrià de Besòs, Sant Vicenç de Castellet i Terrassa

156.583 €

Abierta ICSOL-2026-93

2026-93 MAG/IVR Serveis gestió de projectes i obres (project management) de les obres de construcció d'habitatges de l'institut català del sòl a 3 promocions situades a Blanes, Girona i Figueres

73.498 €

Abierta ICSOL-2026-81

2026-81 MAG/PHB Obres d'urbanització i abastament d'aigua de les subfases 1B i 1C, inclòs a la canalització del torrent de Cal Càntir, del SAE Rocarodona-Olvan al terme municipal d'Olvan (Berguedà)

2.237.030 €