Formalizada Servicios

CONTRACTACIÓ DE SERVEIS D'ADMINISTRACIÓ ELECTRÒNICA, EN MODALITAT CLOUD

Expediente: 4317110007-2021-0002643

L'objecte general és la contractació de serveis d'administració electrònica en modalitat cloud, que incorpora el LOT 1 una plataforma d'administració electrònica i el LOT 2 una plataforma tecnològica d'arxiu únic electrònic i preservació digital.

674.020
Presupuesto base
560.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
18 feb 2026, 13:46

Organismo contratante

Ajuntament de Vila-seca

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 18 feb 2026
Anuncio de Pliegos 18 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 18 feb 2026
Anuncio de Formalización 18 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 21:34

Más licitaciones de Ajuntament de Vila-seca

En la misma provincia (Tarragona)