Formalizada Servicios

Contractació de serveis d'activitats de lleure educatiu de sensibilització musical i percussió en el període de curs escolar 2025-2026

Expediente: 2025038460

L'objecte del contracte és la contractació de serveis d'activitats de lleure educatiu de\nsensibilització musical i percussió en el període de curs escolar. Aquest servei s'oferirà als infants\nd'educació Infantil i primària de la ciutat de Girona prioritzant els matriculats a sis escoles d'alta i\nmàxima complexitat durant el curs escolar a les tardes. Les activitats es realitzaran fent ús dels\nespais de les diferents escoles.

36.353
Presupuesto base
36.353
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
5 nov 2025, 15:50

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 nov 2025
Anuncio de Pliegos 5 nov 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 5 nov 2025
Anuncio de Formalización 5 nov 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)