Contractació de l'obra menor de reparació i manteniment dels elements de regulació de les captacions de l'aigua de la séquia Monar cap al sistema de recs i canals primaris de les Hortes de Santa Eugènia (Actuació 03. PSTD)

Expediente: 2025044181

l'execució de l'obra menor de reparació i manteniment dels elements de regulació de les captacions de l'aigua de la séquia Monar cap al sistema de recs i canals primaris de les Hortes de Santa Eugènia, mitjançant la neteja i el canvi a la idèntica dels elements de PVC més afectats, el sanejat, excavació i reconstrucció de les 4 arquetes d'entrada d'aigua, a fi d'instal·lar-hi comportes manuals, noves o existents anivellades i recol·locades, tal com es concreta a la memòria tècnica valorada.

43.943
Presupuesto base
43.943
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
23 feb 2026, 13:46

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 feb 2026
Anuncio de Pliegos 23 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 23 feb 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)