Contractació de l'obra de nova instal·lació de climatització i renovació d'aire de l'ala sud de la primera planta de la residència geriàtrica Sant Josep

Expediente: X2022001682

Execució de les obres del projecte executiu de climatització de la planta 1 de la Residència Geriàtrica Sant Josep de Cassà de la Selva, consistents en la instal·lació de climatització i ventilació de la planta primera del centre amb les actuacions complementàries necessàries en baixa tensió i sanejament

87.347
Presupuesto base
87.347
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Cassà de la Selva, Girona (Cataluña)
Publicación
3 jul 2026, 15:42

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 jul 2026
Anuncio de Pliegos 3 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 27 ago 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 ago 2026, 12:12

Más licitaciones de Ajuntament de Cassà de la Selva

En la misma provincia (Girona)