Formalizada Servicios

CONTRACTACIÓ DE L’OBRA ARTÍSTICA “QUI TÉ A QUI” DE LA COMPANYIA TEATRAL” LA NAVE VA” COM A RECURS EDUCATIU PER PROMOURE EL BON ÚS DEL LES NOVES TECNOLOGIES A LA POBLACIÓ JOVE I REPRESENTAR-SE DURANT EL CURS ESCOLAR A DIFERENTS CENTRES EDUCATIUS DE SECUNDARIA DE LA CIUTAT DE GIRONA

Expediente: 2021046651

És objecte d'aquesta contractació, l'obra artística \Qui té a qui\ de la companyia teatral \La Nave Va\ com a recurs educatiu per promoure el bon ús del les noves tecnologies a la població jove i representar-se durant el curs escolar a diferents centres educatius de secundaria de la ciutat de Girona.Les característiques de la prestació i el contingut s'exposen al plec de prescripcions tècniques.

28.335
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
25 may 2022, 14:45

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 may 2022
Anuncio de Pliegos 25 may 2022
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 25 may 2022
Anuncio de Formalización 25 may 2022

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)