CONTRACTACIÓ DE L’EXECUCIÓ DE LES OBRES DE LA MEMÒRIA VALORADA DE LA PASSERA PENJADA PER VIANANTS A LA COLÒNIA ESTABANELL I LA SEVA CONNECTIVITAT AMB LA VIA CICLISTA AL TERME MUNICIPAL DE CAMPRODON. AQUESTA ACTUACIÓ FORMA PART DEL PLA DE SOSTENIBILITAT TURÍSTICA EN DESTINACIONS DEL RIPOLLÈS, DINS DEL PLA DE RECUPERACIÓ, TRANSFORMACIÓ I RESILIÈNCIA FINANÇAT PER LA UNIÓ EUROPEA – NEXT GENERATION EU.

Expediente: 442/2024

Execució de les obres de la Memòria valorada de la passera penjada per vianants a la Colònia Estabanell i la seva connectivitat amb la via ciclista al terme municipal de Camprodon.

48.304
Presupuesto base
48.304
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Camprodon, Girona (Cataluña)
Publicación
23 abr 2025, 15:52

Organismo contratante

Consell Comarcal del Ripollès

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 abr 2025
Anuncio de Pliegos 23 abr 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 1 abr 2025
Anuncio de Formalización 23 abr 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Consell Comarcal del Ripollès

En la misma provincia (Girona)