Formalizada Contrato privado

CONTRACTACIÓ DE L'ESPECTACLE (CONCERT) DEL GRUP \OQUES GRASSES\, EL DIA 12 DE NOVEMBRE DE 2021 A L'ESCENARI DEL PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS, EN EL MARC DE LA PROGRAMACIÓ DE LES \FESTES DE SANT MARTÍ 2021.\

Expediente: 1138/2021

La contractació de l'espectacle concert del grup \Oques Grasses\ en el marc de la programació de les Festes de Sant Martí 2021

14.011
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
4 abr 2022, 12:15

Organismo contratante

Ajuntament del Morell

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 abr 2022
Anuncio de Pliegos 4 abr 2022
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 3 dic 2021
Anuncio de Formalización 4 abr 2022

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Ajuntament del Morell

En la misma provincia (Tarragona)