Formalizada Servicios

Contractació de les prestacions per assegurar la continuïtat en el funcionament de l’enllumenat públic i de les instal·lacions semafòriques de la ciutat, així com mantenir el nivell tècnic i de seguretat de les instal·lacions, prevenint possibles avaries i realitzant, quan procedeixi, les reparacions i intervencions programades.

Expediente: 182374Y

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Manlleu - Junta Govern Local. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 50232000. Adjudicado el 9 abr 2026 a Sociedad Española de Construcciones Eléctricas S.A.. Se recibieron 3 ofertas.

380.179
Presupuesto base
570.268
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
50232000
Publicación
6 mar 2026, 10:04
Fecha límite
17 dic 2025, 00:59
Duración
4 años

Adjudicación

Adjudicatario
Sociedad Española de Construcciones Eléctricas S.A.
NIF
A08001182
Importe
353.692
Ofertas recibidas
3

Organismo contratante

Ajuntament de Manlleu - Junta Govern Local

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 6 mar 2026
Anuncio de Pliegos 6 mar 2026
Fin Plazo Presentación 17 dic 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 9 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 abr 2026, 06:22