CONTRACTACIÓ DE LES OBRES PER L’ADEQUACIÓ DE LA ZONA D’APARCAMENT I LA PISTA POLIVALENT DE LA URBANITZACIÓ “MAS DEL PLATA” DE CABRA DEL CAMP, PEL PROCEDIMENT OBERT SIMPLIFICAT

Expediente: 4303630008-2025-0000460

El projecte té com a objectiu pavimentar i il·luminar adequadament la zona d’aparcament, la pista polivalent, l’accés d’aquesta i la zona de l’escenari, complint així amb la normativa vigent d’aconseguir un estalvi energètic, complir amb la normativa vigent, gestionar l’enllumenat de manera més eficient i millorar el servei al ciutadà.\n\nPer aconseguir-ho, es preveu la pavimentació de la zona d’accés i aparcament, que consta d’una superfície total d’uns 1500 m2 amb 48 places per a vehicles de dimensions 5,20x2,40, de les quals quatre places es reservaran per conductors de mobilitat reduïda; una vorera perimetral que s’ampliarà de 1,1m a 1,5m i una calçada de doble carril central de 5,5m d’ample. S’inclou lamillora de la il·luminació en aquesta zona complint amb la normativa vigent, degut a que actualment la il·luminació existent es troba desfasada; i només n’hi per una banda, deixant la banda contrària a les fosques.

83.173
Presupuesto base
83.173
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Cabra del Camp, Tarragona (Cataluña)
Publicación
10 sep 2025, 14:02

Organismo contratante

Ajuntament de Cabra del Camp

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 sep 2025
Anuncio de Pliegos 10 sep 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 10 sep 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:12

Más licitaciones de Ajuntament de Cabra del Camp

Abierta 4303630008-2026-0000751-1

L’objecte del contracte és l’execució de les obres corresponents al «Projecte de remodelació del carrer de l’Alt Camp», al terme municipal de Cabra del Camp, d’acord amb el projecte tècnic aprovat. Les actuacions comprenen principalment la demolició dels elements i paviments existents que resulten incompatibles amb la nova ordenació, els moviments de terres necessaris, la remodelació i pavimentació del carrer, l’execució dels nous ferms i paviments, la renovació parcial de la xarxa de sanejament d’aigües residuals, incloses les escomeses domiciliàries i els pous de registre, així com la resta de treballs, instal·lacions i actuacions complementàries definides en el projecte tècnic. L’execució del contracte s’haurà d’ajustar al projecte tècnic, als plecs que regeixen la contractació, a l’oferta presentada per l’empresa adjudicatària i a la normativa que sigui aplicable.

170.232 €

Formalizada 4303630008-2026-0000751

L’objecte del contracte és l’execució de les obres corresponents al «Projecte de remodelació del carrer de l’Alt Camp», al terme municipal de Cabra del Camp, d’acord amb el projecte tècnic aprovat. Les actuacions comprenen principalment la demolició dels elements i paviments existents que resulten incompatibles amb la nova ordenació, els moviments de terres necessaris, la remodelació i pavimentació del carrer, l’execució dels nous ferms i paviments, la renovació parcial de la xarxa de sanejament d’aigües residuals, incloses les escomeses domiciliàries i els pous de registre, així com la resta de treballs, instal·lacions i actuacions complementàries definides en el projecte tècnic. L’execució del contracte s’haurà d’ajustar al projecte tècnic, als plecs que regeixen la contractació, a l’oferta presentada per l’empresa adjudicatària i a la normativa que sigui aplicable.

170.232 €

Anulada 4303630008-2026-0000751

CONTRACTACIÓ DE LES OBRES PER EXECUTAR EL PROJECTE DE REMODELACIÓ DEL CARRER DE L'ALT CAMP

170.232 €

Anulada 4303630008-2026-0000564

Concessió demanial d’ús privatiu i explotació del servei de bar situat a la piscina municipal de Cabra del Camp - Procediment negociat

228.000 €

Formalizada 4303630008-2026-0000615

El contracte té per objecte la concessió de l’ús privatiu del domini públic destinat a bar situat a la piscina municipal de cabra del Camp. El bar està integrat dins de la instal·lació de les piscines municipals, donant servei als usuaris i usuàries d’aquest equipament esportiu, així com a persones externes que hi accedeixen com a públic general. Així mateix, aquest és un espai obert a l’exterior i que funciona, també, al marge de la dinàmica de la pròpia instal·lació esportiva. La superfície del domini públic del bar és de 93,09 m2 corresponents a la zona de la terrassa del bar L’edifici està situat a la Zona Esportiva de Cabra del Camp qualificada com a equipaments i serveis tècnics CLAU E

744 €

En la misma provincia (Tarragona)