Abierta Sin plazo publicado Obras

CONTRACTACIÓ DE LES OBRES PER A L'EXECUCIÓ DE GIMNÀS, ZONA D'AIGÜES I VESTIDORS DE L'EQUIPAMENT DE LES PISCINES PÚBLIQUES MUNICIPALS DE SANT PERE I SANT PAU.

Expediente: 2026/45-EG626

L'objecte del present contracte són les Obres d'ampliació i reforma del complex esportiu de Sant Pere i Sant Pau (Tarragona), situada davant edifici Perú, s/n, consistents en la construcció d’un nou equipament amb gimnàs, nous vestidors, així com l’ampliació de les instal·lacions existents mitjançant la incorporació d’una nova zona d'aigües i la renovació dels vestidors i àrea de recepció actuals, d’acord amb el detall contemplat a la memòria que conté el projecte. L'actuació respon a la necessitat d'ampliar i modernitzar els equipaments esportius municipals actuals, per tal de dotar al barri de Sant Pere i Sant Pau d’un complex que ofereixi tots els serveis esportius integrals dels quals disposen la resta d’equipaments esportius municipals de Tarragona, tot en compliment de les competències municipals relatives a promocionar l’esport i les instal·lacions esportives municipals establertes a la LBRL i d’acord amb les competències estatutàries del PMET. La relació exhaustiva dels treballs objecte de l’actuació, així com la definició de les seves característiques tècniques, abast i condicions d’execució, es troba descrita amb major precisió en el projecte tècnic incorporat a l’expedient

2.065.222
Presupuesto base
2.065.222
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
27 may 2026, 15:22
Fecha límite
Sin plazo publicado

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 may 2026
Anuncio de Pliegos 27 may 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 may 2026, 12:10

Más licitaciones de Patronat Municipal d'Esports de Tarragona

Abierta 2026/60-EG626

SUBMINISTRAMENT D’ESTELLA FORESTAL, AMB DESCÀRREGA PNEUMÀTICA, PER DONAR SERVEI A LA CALDERA DE BIOMASSA DE LA PISCINA OLÍMPICA “SYLVIA FONTANA”

154.440 €

Abierta 2026/59-EG626

SUBMINISTRAMENT DE COBERTA TÈRMICA I EQUIP D’ENROTLLAMENT DESPLAÇABLE DE LA PISCINA OLÍMPICA “SYLVIA FONTANA

137.253 €

Abierta 2026/59-EG626

La justificació del contracte és la necessitat d'automatitzar el sistema de coberta tèrmica de la piscina Sylvia Fontana per millorar l’eficiència dels recursos humans, reduir la càrrega operativa associada a la seva manipulació diària i incrementar l'eficiència energètica de la instal·lació. Aquesta intervenció optimitzarà les instal·lacions, millorant-ne el funcionament i reduint els costos d'explotació derivats de les tasques manuals actuals. A més, permetrà garantir una prestació més eficient i sostenible del servei, assegurant unes condicions òptimes d'ús de la piscina durant tot l'any. • Integració amb els elements existents (sureres), eliminant tasques addicionals. • Millora de l’eficiència energètica i sostenibilitat del recinte.

137.253 €

Abierta 2026/39-EG626

CONTRACTACIÓ DE LES OBRES PER A LA CONSTRUCCIÓ D’UN EQUIPAMENT AL CAMP DE RUGBI SITUAT A L’ANELLA MEDITERRÀNIA, DESTINAT A VESTIDORS, ÚS SANITARI, ESPAI D’ATENCIÓ MÈDICA I ALTRES ESPAIS TÈCNICS

635.732 €

Abierta 2026/25-EG626

SERVEI DE GESTIÓ DELS PERFILS CORPORATIUS DE FACEBOOK, INSTAGRAM, X (TWITTER) i TikTok

44.000 €

En la misma provincia (Tarragona)