Contractació de les obres ordinàries de conservació i restauració de les façanes de la Torre Vella de Salou

Expediente: 4114/2025

Execució de les obres ordinàries de conservació i restauració de les façanes de la Torre Vella de Salou, definides i valorades en el projecte tècnic redactat per l’arquitecte col·legiat número 80474-6, Sr. Joan Mateo Franch, supervisat pels Serveis Tècnics Municipals i aprovat inicialment per Decret núm. DEC/1535/2025, de 26 de març, del regidor delegat de Control de Concessions i Contractes.

148.256
Presupuesto base
148.256
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Salou, Tarragona (Cataluña)
Publicación
17 jul 2025, 15:56

Organismo contratante

Ajuntament de Salou

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 jul 2025
Anuncio de Pliegos 17 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 17 jul 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Ajuntament de Salou

En la misma provincia (Tarragona)