Contractació de les obres ordinàries d’ampliació del centre d’educació infantil de primer cicle “Cavallet de Mar”, situat al carrer Domènec Sugrañes i Gras de Salou”

Expediente: 824/2025

Execució de les obres per a l’ampliació del centre d’educació infantil de primer cicle “Cavallet de Mar”, situat al carrer Domènec Sugrañes i Gras de Salou,\ndefinides i valorades en el projecte bàsic i executiu (P-6723), redactat per l’arquitecte municipal, Sr. Josep Mª Ferran Mercadé, i que fou aprovat definitivament per Decret núm. DEC/5418/2024, de 5 de novembre, del regidor delegat de Control de Concessions i Contractes.

1.090.909
Presupuesto base
1.090.909
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Salou, Tarragona (Cataluña)
Publicación
14 may 2025, 15:47

Organismo contratante

Ajuntament de Salou

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 may 2025
Anuncio de Pliegos 14 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 22 abr 2025
Anuncio de Formalización 14 may 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17

Más licitaciones de Ajuntament de Salou

En la misma provincia (Tarragona)