Contractació de les obres ordinàries d’adequació i millora de l’espai de la font del Carrilet i l’espai contigu dels camps de petanca

Expediente: 1281/2025

Execució de les obres ordinàries d’adequació i millora de l’espai de la font del Carrilet i l’espai contigu dels camps de petanca, definides i valorades en el projecte tècnic (P-2429), redactat per l’arquitecte municipal, Sr. Josep Mª Ferran Mercadé, i que fou aprovat per Decret núm. DEC/5792/2024, de 27 de novembre, del regidor delegat de Control de Concessions i Contractes.

118.171
Presupuesto base
118.171
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Salou, Tarragona (Cataluña)
Publicación
25 ago 2025, 12:09

Organismo contratante

Ajuntament de Salou

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 ago 2025
Anuncio de Pliegos 25 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 29 may 2025
Anuncio de Formalización 25 ago 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Ajuntament de Salou

En la misma provincia (Tarragona)