Contractació de les obres necessàries per a la renovació dels equipaments dels pous 1 i 2 per la seva posada en servei per l’abastament en alta de la xarxa de distribució d’aigua potable de Rocafort de Queralt

Expediente: 4313030008-2026-0000017

L’objecte d’aquest contracte és l’execució de les obres necessàries per a la renovació dels equipaments dels pous 1 i 2 per la seva posada en servei per l’abastament en alta de la xarxa de distribució d’aigua potable de Rocafort de Queralt (Conca de Barberà).

66.315
Presupuesto base
66.315
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Rocafort de Queralt, Tarragona (Cataluña)
Publicación
5 mar 2026, 14:44

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 mar 2026
Anuncio de Pliegos 5 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 29 abr 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 abr 2026, 12:14

Más licitaciones de Ajuntament de Rocafort de Queralt

Abierta 4313030008-2026-0000120

Reforma dels accessos al vas de la piscina municipal

194.726 €

Abierta 4313030008-2026-0000120

L’objecte del contracte serà les obres de reforma dels accessos al vas de la piscina municipal. S’inclourà la substitució del paviment de la platja i la substitució de les escales per l’accés al vas de la piscina d’ús recreatiu, a més d’afegir un elevador per tal de facilitar l’ús a les persones amb dificultat de mobilitat. Per un altre costat es renova tota la sala de la depuradora i es substitueix la gespa en la zona del solàrium.

194.726 €

En evaluacion 4313030008-2026-0000046

L’objecte es la llicència d’ús privatiu del bar ubicat a les instal·lacions de la piscina municipal de Rocafort de Queralt, i que és propietat de l'Ajuntament, catalogat com a bé de domini públic, tal que el concessionari exerceixi en ell l'activitat que és pròpia d'aquest tipus d'establiments, en concret servei de bar. En ell no s’admetrà cap altre tipus d’activitat sense autorització de l'Ajuntament. L’Autorització per l'explotació del servei de bar de la piscina de Rocafort de Queralt al llarg de la temporada d'estiu. L'equipament estarà preparat per preparar menjars freds i calents.

744 €

En evaluacion 4313030008-2026-0000046

Llicència d’ús privatiu del bar ubicat a les instal·lacions de la piscina municipal de Rocafort de Queralt

744 €

Adjudicada 4313030008-2026-0000017

L’objecte d’aquest contracte és l’execució de les obres necessàries per a la renovació dels equipaments dels pous 1 i 2 per la seva posada en servei per l’abastament en alta de la xarxa de distribució d’aigua potable de Rocafort de Queralt (Conca de Barberà).

66.315 €

En la misma provincia (Tarragona)