Contractació de les obres descrites en el projecte de reasfaltats de carrers dels polígons industrials de la ciutat de Vic del 2026 mitjançant adhesió a l'Acord Marc d’obres d’asfaltatge amb destinació a les entitats locals de Catalunya de l'ACM (Expedient 2019.06, lot 26)

Expediente: XSU/78/2026

Contrato de obras adjudicado por Organisme Autònom Local Xarxa de Serveis Urbans. Procedimiento abierto. Categoría CPV 45233222. Adjudicado el 13 jul 2026 a UTE AMSA+DEUMAL+PASQUINA. Se recibió 1 oferta.

1.140.074
Presupuesto base
1.140.074
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
45233222
Publicación
3 sep 2026, 14:07

Adjudicación

Adjudicatario
UTE AMSA+DEUMAL+PASQUINA
NIF
u72474166
Importe
1.139.784
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Organisme Autònom Local Xarxa de Serveis Urbans

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 sep 2026
Anuncio de Pliegos 3 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 13 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 sep 2026, 06:23