Contractació de les obres del projecte de renaturalització de patis escolars

Expediente: 2025038635

Contractació de les obres del projecte de renaturalització de patis escolars, que s'emmarca dins de l'actuació B11 del projecte Gironat, amb el suport de la Fundación Biodiversidad del MITECO en el marc del Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència i finançat pel fons Next Generation EU

123.279
Presupuesto base
123.279
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
24 feb 2026, 15:08

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 feb 2026
Anuncio de Pliegos 24 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 3 dic 2025
Anuncio de Formalización 24 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)