CONTRACTACIÓ DE LES OBRES DEL PROJECTE D'APARCAMENT DISSUASIU DE MAS GRI

Expediente: 2026009684

L’objecte del contracte d'obres, és la construcció d’aparcament dissuasiu per a vehicles adient per dinamitzar els diferents sectors treball, comercial, d’oci i culturals. Aquest aparcament va dirigit als vehicles provinents del sud ( Fornells, AP2 ) o de l’est ( C-65 ).

976.530
Presupuesto base
976.530
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
30 mar 2026, 14:54

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 mar 2026
Anuncio de Pliegos 30 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 15 jun 2026
Anuncio de Formalización 25 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 26 jun 2026, 12:15

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)