Contractació de les obres de reforma del Consultori mèdic i Centre Jove

Expediente: 241/2025

El present contracte te per objecte les obres de rehabilitació del conjunt d’equipaments municipals públics situats a la planta baixa de l’edifici del carrer 1 d'octubre de 2017 núm. 2 del municipi de Sant Cebrià de Vallalta. La contractació proposada es correspon a les obres definides al projecte bàsic i executiu de reforma del Consultori mèdic i Centre Jove, redactat per l’arquitecte Sr. Ramon Mas Arnijas.

289.253
Presupuesto base
289.253
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Sant Cebrià de Vallalta, Barcelona (Cataluña)
Publicación
13 abr 2026, 17:22

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 abr 2026
Anuncio de Pliegos 13 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 26 jun 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 jun 2026, 12:14

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Cebrià de Vallalta

Abierta 2013/2025

Servei de neteja dels edificis, equipaments i dependències municipals de l’Ajuntament de Sant Cebrià de Vallalta (servei de neteja dels edificis municipals)

1.006.627 €

Formalizada 328/2025

El present contracte te per objecte l’adequació i condicionament del dipòsit Can Palau 3 per tal de disposar-lo en condicions òptimes per al subministrament a la xarxa d’aigua del municipi de Sant Cebrià de Vallalta.

95.748 €

Formalizada 241/2025

El present contracte te per objecte les obres de rehabilitació del conjunt d’equipaments municipals públics situats a la planta baixa de l’edifici del carrer 1 d'octubre de 2017 núm. 2 del municipi de Sant Cebrià de Vallalta. La contractació proposada es correspon a les obres definides al projecte bàsic i executiu de reforma del Consultori mèdic i Centre Jove, redactat per l’arquitecte Sr. Ramon Mas Arnijas.

289.253 €

Adjudicada 2013/2025

L’objecte del contracte consisteix en el servei de neteja dels edificis, equipaments i dependències municipals de l’Ajuntament de Sant Cebrià de Vallalta (servei de neteja dels edificis municipals). Aquesta prestació inclou la neteja de les diferents sales, oficines, lavabos, aules, patis interiors, passadissos, escales, etc... i l’aportació de tota la maquinària, estris, productes de neteja, accessoris, elements fungibles i consumibles necessaris per a la prestació integral i completa del servei. L’objecte també contempla una bossa d’hores amb l’objectiu de cobrir el servei de neteja en funció de necessitats esporàdiques no contemplades en el servei de prestació fixa (actes festius, reforços, queixes, imprevistos, etc...).

419.428 €

Adjudicada 2036/2025

L’objecte del present contracte és la prestació del servei d’assistència tècnica, manteniment i desenvolupament de la xarxa informàtica i custodia de còpies de seguretat en magatzem ignífug o núvol privat propietat de l’empresa (contracte de servei d’assessorament informàtic). L’objecte també inclou l’assessorament en matèria de telecomunicacions.

21.448 €

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta 237/2026

Serveis de seqüenciació massiva pel laboratori de molecular reprogramming and evolution del centre for research in agricultural genomics (CRAG)

30.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

SERVEI RELATIU AL CONTRACTE PER A LA PRODUCCIÓ DE VIDEOS PSICOEDUCATIUS SOBRE TRASTORNS FUNCIONALS I MOTORS DIGESTIUS, I CREACIÓ I MANTENIMENT DE LES EINES TELEMÀTIQUES NECESSARIES PER A LA REALITZACIO D’ESTUDIS UNICENTRICS I MULTICENTRICS, PEL GRUP DE FISIOLOGIA I FISIOPATOLOGIA DIGESTIVA DE LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

150.000 €

Abierta LICI 2026-036

SERVEI DE RECOLLIDA, TRANSPORT I DESTRUCCIÓ D’ANIMALS MORTS PER LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

22.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta LICI 2026-036

L’objecte de la present licitació es establir les condicions tècniques que serviran de base per a la contractació del servei de recollida, transport i destrucció dels animals morts un cop hagin finalitzat els estudis d’investigació per la NEXUS Surgical de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Els animals, un cop finalitzats els estudis i assolits els objectius dels experiments científics, han de ser sacrificats mitjançant procediments eutanàsics que garanteixin una mort humanitària, d’acord amb la normativa vigent en matèria de benestar animal i experimentació.

10.000 €