contractació de les obres d’ampliació i modernització de les instal·lacions per la transformació i comercialització d’aliments en un escorxador de boví, oví, caprí, equí i porcí propietat de l’Escorxador del Ripollès, S.A.

Expediente: 2026/01

Ampliació i modernització de les instal·lacions per a la transformació i comercialització d’aliments en un escorxador de boví, oví i porcí propietat de l’ESCORXADOR DEL RIPOLLÈS S.A. situat al terme municipal de Ripoll, d’acord amb el Projecte Tècnic redactat per l’enginyer agrònom Josep Verdaguer i Montanyà.

827.158
Presupuesto base
615.411
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Ripoll, Girona (Cataluña)
Publicación
24 mar 2026, 15:26

Organismo contratante

Escorxador del Ripollès, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 mar 2026
Anuncio de Pliegos 24 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 19 may 2026
Anuncio de Formalización 27 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 20 jun 2026, 08:35