Formalizada Suministros

Contractació de l’arrendament, muntatge, manteniment i desmuntatge dels estands de la Fira del Trumfo i la Tòfona de Catalunya

Expediente: 38/2026

Contrato de suministros formalizado por Consell Comarcal del Solsonès en Lleida. Duración del contrato: 14 días. Categoría CPV 79956000. Adjudicado el 2 mar 2026 a GESTIÓ DE PROMOCIÓ I LLEURE,SL. Se recibieron 5 ofertas.

10.720
Presupuesto base
42.880
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
79956000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
5 mar 2026, 12:29
Fecha límite
23 feb 2026, 10:00
Duración
14 días

Adjudicación

Adjudicatario
GESTIÓ DE PROMOCIÓ I LLEURE,SL
NIF
B17486853
Importe
9.614
Ofertas recibidas
5

Organismo contratante

Consell Comarcal del Solsonès

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 mar 2026
Anuncio de Pliegos 5 mar 2026
Fin Plazo Presentación 23 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 2 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 20:26

Mismo sector y zona (79 en Lleida)

Abierta 3085-0007/2026

Custòdia e vigilancia deth ramat comunau de Vilamòs entara promocion dera Bioeconomia, gestion forestau e reduccion deth risc d'incendi

90.043 €

Abierta 2026/103-383

Contractació per la prestaciódels serveis per a l’edició, plegat, ensobrat i dipòsit dels efectes postals per l’OrganismeAutònom de Gestió i Recaptació de Tributs Locals

81.240 €

Abierta 2026/250054

Servicio de vigilancia sin armas para las sedes de la Dirección Provincial de la Tesorería General de la Seguridad Social en Lleida y de la Administración 25/02 de Balaguer para el periodo de 01.10.2026 a 30.09.2027

203.707 €

Abierta 2026/98-4466

Servicio integral de diseño, producción, alquiler, transporte, montaje, desmontaje, mantenimiento y almacenamiento de un stand tipo para certámenes en que participe la Diputació de Lleida durante los años 2027 y 2028

417.368 €

Abierta SER_OBE_2026_0012

L’objecte d’aquest contracte és prestar serveis de suport tècnic per a la realització de la comunicació i difusió del programa anual d’activitats del MORERA. Museu d’Art Modern i Contemporani de Lleida.

29.018 €

Abierta 2026 APC CPUB SER 16

Servei de vigilància i seguretat dels aeroports de Lleida- Alguaire i Andorra-La Seu d’Urgell.

2.030.551 €

Formalizada 2026SER86

Implantació de l’expedient digital, expedients de personal i de tesis en el marc de la transformació digital de la UdL

25.636 €

Adjudicada SER_NSP_2026_0009

L’objecte del present contracte és la difusió de les activitats de l’Ajuntament de Lleida i dels continguts d’interès per a la ciutadania a l’emissora UA1 Lleida Ràdio del Grup Simalro SL amb CIF B25635186, mitjançant falques publicitàries.

29.855 €

En evaluacion SER_OBE_2026_0014

El servei s’orienta a donar suport comunicatiu al desplegament del Pacte, reforçant-ne la visibibilitat, la comprensió i la implicació ciutadana mitjançant una comunicació positiva, inclusiva i transformadora

23.092 €

Formalizada CONTR/2026/0000000137

Servei d’auditories internes i suport tècnic dels sistemes de medi ambient i qualitat de les explotacions de Boí Taüll (Ref.POS69/26)

2.100 €

Más licitaciones de Consell Comarcal del Solsonès

Formalizada 253/2026

Contractació de les obres incloses en el “Projecte bàsic i d’execució de les obres d’arranjament i reparació de camis de la xarxa de camins d’interès comarcal (Xarxa veïnal i rural) a la comarca del Solsonès – Anualitat 2026 – Pavimentació amb mescla bituminosa”

548.577 €

Formalizada 253/2026

Contractació de les obres incloses en el “Projecte bàsic i d’execució de les obres d’arranjament i reparació de camis de la xarxa de camins d’interès comarcal (Xarxa veïnal i rural) a la comarca del Solsonès – Anualitat 2026 – Pavimentació amb mescla bituminosa”

548.577 €

Formalizada Expedient 252/2026

Contractació de les obres incloses en el “Projecte bàsic i d’execució de les obres d’arranjament i reparació de camins de la xarxa de camins d’interès comarcal (Xarxa veïnal i rural) a la comarca del Solsonès – Anualitat 2026 – Cunetes de formigó i sistemes de protecció de talussos –“

158.877 €

Formalizada Expedient 252/2026

Contractació de les obres incloses en el “Projecte bàsic i d’execució de les obres d’arranjament i reparació de camins de la xarxa de camins d’interès comarcal (Xarxa veïnal i rural) a la comarca del Solsonès – Anualitat 2026 – Cunetes de formigó i sistemes de protecció de talussos –“

158.877 €

Adjudicada 345/2026

Contractació del servei de menjador escolar gestionat pel Consell Comarcal del Solsonès en diferents centres educatius públics de la comarca

1.609.592 €