Formalizada Servicios

Contractació de la prestació del servei de les activitats de l'Estiu Actiu al municipi de Calonge i Sant Antoni.

Expediente: 2025/5007

L’objecte del present contracte consisteix en la gestió, organització, suport i contractació de les activitats del programa d’activitats d’estiu que es detallen al punt 2 del PPT, on es descriuen detalladament.

237.472
Presupuesto base
237.472
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Calonge i Sant Antoni, Girona (Cataluña)
Publicación
29 ago 2025, 11:07

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 ago 2025
Anuncio de Pliegos 29 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 20 jun 2025
Anuncio de Formalización 29 ago 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Ajuntament de Calonge i Sant Antoni

En la misma provincia (Girona)