En evaluacion Servicios

Contractació conjunta del servei d’impressió, inclosos copiat i digitalització, i de l’explotació i gestió de centres de reprografia. L’objecte d’aquesta contractació conjunta de la prestació dels serveis d’impressió i de reprografia, inclosos el copiat i digitalització, en les universitats i entitats participants, mitjançant equips d’impressió (en endavant equips) distribuïts per les diverses dependències dels diferents campus, i la modalitat de pagament per còpia en els termes previstos en aquest Plec i en el Plec de prescripcions tècniques que regeixen la licitació. Les entitats participants (en endavant entitats) són les següents: • Universitat Pompeu Fabra • Universitat de Lleida • Universitat Rovira i Virgili • Universitat de Vic – Universitat Central de Catalunya • Universitat Oberta de Catalunya • Centre de Recerca Ecològica i Aplicacions Forestals • Fundació Privada Institut de Formació Continua de la Universitat de Barcelona • Consorci de Serveis Universitaris de Catalunya

Expediente: E2551

Contrato de servicios en evaluación por Consorci de Serveis Universitaris de Catalunya (CSUC). Procedimiento abierto. Duración del contrato: 5 años. Categoría CPV 79800000.

4.431.782
Presupuesto base
6.966.923
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
79800000
Publicación
8 may 2026, 11:35
Fecha límite
9 jun 2026, 01:59
Duración
5 años

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 8 may 2026
Anuncio de Pliegos 8 may 2026
Fin Plazo Presentación 9 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:23

Más licitaciones de Consorci de Serveis Universitaris de Catalunya (CSUC)

Abierta E2486

E2486: Contractació de la prestació del servei de centre de procés de dades (CPD)

2.653.462 €

Abierta E2486

Contractació conjunta, mitjançant procediment obert subjecte a regulació harmonitzada, de la prestació integrada dels serveis de centre de procés de dades (CPD), infraestructura digital i serveis associats necessaris per donar suport a l’allotjament, processament, emmagatzematge, connectivitat, seguretat i explotació dels sistemes d’informació de les entitats participants, d’acord amb les condicions establertes en aquest Plec i en el Plec de Prescripcions Tècniques. La contractació té per finalitat posar a disposició de les entitats participants una infraestructura tecnològica comuna, segura, escalable i eficient, que permeti donar resposta a les necessitats presents i futures derivades de la prestació dels seus serveis públics, garantint la continuïtat operativa, la seguretat de la informació, la disponibilitat dels serveis i la racionalització de la despesa pública mitjançant una compra conjunta coordinada pel Consorci de Serveis Universitaris de Catalunya (CSUC).

829.207 €

Abierta 22/22

Sistema Dinàmic d'Adquisició (SDA) que té com a finalitat la selecció de proveïdors per al subministrament d'energia per a les institucions inicials que formen part del grup de compra.

939.575.522 €

Abierta E2310

Centralitzar la selecció de proveïdors per la prestació de serveis de formació i altres serveis bàsics associats a les diferents entitats adherides al grup de compra del CSUC. Les entitats inicialment adherides són: • Universitat de Barcelona (UB) • Universitat de Girona (UdG) • Universitat Rovira i Virgili (URV) • Fundació Universitat Oberta de Catalunya (UOC) • Consorci de Serveis Universitaris de Catalunya (CSUC)

4.980.000 €

Abierta E2301

El present Sistema Dinàmic d’Adquisició (SDA) permetrà facilitar a les entitats participants el subministrament d’equips informàtics amb sistema operatiu Mac OS i iOS, equips portàtils, convertibles, tauletes, telèfons intel·ligents (smartphones), equips d’altes prestacions gràfiques, Mini PC, All in One, servidors NAS de sobretaula i, per a tots ells, accessoris addicionals, atribuint la licitació al CSUC. Les entitats inicialment adherides a la present contractació són les referenciades a l'apartat A.1 del Quadre de característiques del PCAP. L’objecte del contracte es fracciona en set categories: Categoria 1: Equipament informàtic amb sistemes operatius macOS, iOS i accessoris. Categoria 2: Equipament informàtic portàtil o convertible i accessoris. Categoria 3: Equipament informàtic tauletes o smartphones i accessoris. Categoria 4:. Equipament informàtic d’altes prestacions gràfiques i accessoris. Categoria 5: Equipament informàtic mini PC i accessoris. Categoria 6: Equipament informàtic All in One i accessoris. Categoria 7: Equipament informàtic servidors NAS de sobretaula i accessoris.

38.700.000 €