Adjudicada Servicios

Contractació conjunta del servei de vigilància, seguretat i recepció dels edificis, dependències i espais exteriors de la URV i FURV (SE 01/26)

Expediente: SE0001/26

Contractació conjunta del servei de vigilància, seguretat i recepció dels edificis, dependències i espais exteriors de la Universitat Rovira i Virgili i Fundació URV (SE 01/26)

4.934.943
Presupuesto base
3.343.759
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
25 feb 2026, 14:54

Organismo contratante

Universitat Rovira i Virgili

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 feb 2026
Anuncio de Pliegos 25 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 25 feb 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Universitat Rovira i Virgili

En la misma provincia (Tarragona)