Adjudicada Suministros

Contractació basada de subministrament de vestuari per a la uniformitat de les policies locals , lots 1 i 2, Acord marc 2023.08

Expediente: Exp. C175-2026-5765

Contrato de suministros adjudicado por Ajuntament de Premià de Mar en Barcelona. Lote 1. Procedimiento abierto. Categoría CPV 35811200. Adjudicado el 10 jun 2026 a SATARA SEGURIDAD SL. Se recibió 1 oferta.

28.212
Presupuesto base
28.212
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
35811200
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
23 jun 2026, 12:03
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
SATARA SEGURIDAD SL
NIF
B98001282
Importe
13.580
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Ajuntament de Premià de Mar

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 jun 2026
Anuncio de Pliegos 23 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 10 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 24 jun 2026, 06:23

Mismo sector y zona (35 en Barcelona)

Abierta 2026/980

L’objecte del contracte és el subministrament i instal·lació d’un sistema de càmeres de control d’accés amb lectura de matrícules a diverses vies d’entrada del polígon industrial de Martorelles, connectades amb el servidors del propi Ajuntament. Les càmeres a instal·lar hauran d’incloure els següents elements: Càmeres d’ambient. Càmeres i sistema d’identificació de matrícules. Sistemes de monitoratge de les imatges i de les matrícules detectades. Sistema de comunicacions entre els sistemes de gestió i monitoratge, i les càmeres Així mateix, hauran de poder-se integrar amb l’actual sistema de càmeres de videovigilància existent a la població i permetre disposar d’un sistema que resulti ampliable en cas de noves instal·lacions.

57.851 €

Abierta 2026/0022492

Subministrament d'equipaments per a la detecció de dispositius electrònics en entorns controlats de la Diputació de Barcelona

58.500 €

Abierta 2026/052 (49/2026/CONT)

Subministrament d'equips d'armilles antibales per la Policia Local de Granollers, d'acord amb les previsions del plec de prescripcions tècniques i amb mesures de contractació pública sostenible

52.540 €

Abierta BCN-160/2026

Ampliación Seguridad Vallado Perimetral Del Aeropuerto J.T. Barcelona-El Prat

139.244 €

Abierta SGT/2026/5

Este contrato tiene por objeto la adquisición de las piezas de uniformidad y accesorios para los agentes de la Policía Municipal de Sabadell. En el Pliego de Prescripciones Técnicas del contrato se detallan las características de las piezas de uniformidad y accesorios objeto del contrato.

445.682 €

Abierta BCN-172/2026

Suministro De Espumógeno

26.800 €

Abierta 15351/2026

Subministrament d'equips de protecció individual (Lot 1), d'equips de protecció individual contra el foc (Lot 2) i cremes de protecció solar i repel·lents d'insectes (Lot 3) per al personal municipal

26.329 €

Abierta 2026/31403T

Contrato mixto de servicios y obras para la implantación y mantenimiento de un sistema integral de videovigilancia inteligente y análisis urbano de Seguridad para la ciudad de Badalona.

22.290.473 €

Abierta 001_26002251

subministrament del vestit de rescat tècnic i forestal i malles esportives per al personal del Servei de Protecció Civil, Prevenció, Extinció d’Incendis i Salvament (SPCPEIS)

754.100 €

Abierta 2026-0127-OSSB

Subministrament de roba de treball pel personal d’ATL • Pantalons • Camises • Bates laboratori • Caçadores

60.468 €

Más licitaciones de Ajuntament de Premià de Mar