Contractació anticipada mixta del subministrament i les obres de reforma de les Naus Guixeres 4 i 5 de la Factoria Cultural Coma Cros, per a la pràctica de circ, fase 1, per lots.

Expediente: 2025F031000004

Subministraments i les obres necessàries per a la realització de la Fase 1 del projecte de reforma de les Naus Guixeres 4,5 i 6 de la Factoria Cultural Coma Cros per a la pràctica de circ. Aqueta fase 1 comprèn les naus 4 i 5, la instal·lació d’elements tècnics específics per a la pràctica d’exercicis aeris (truss) a més d’altres modificacions necessàries a les naus per a la seva adequació a l’ús pretès.

204.211
Presupuesto base
105.271
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Salt, Girona (Cataluña)
Publicación
10 oct 2025, 13:24

Organismo contratante

Ajuntament de Salt

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 oct 2025
Anuncio de Pliegos 10 oct 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 30 oct 2025
Anuncio de Formalización 13 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Ajuntament de Salt

En la misma provincia (Girona)