Formalizada Servicios

Contractació agregada del contracte mixt del servei i subministrament de la llicència d'ús d'un programa de comptabilitat energètica promoguda per la Diputació de Girona (lot 2 del contracte mixt del servei i subministrament de la llicència d'ús d'un programa de comptabilitat energètica).

Expediente: 2019018154

Servei de comptabilitat i gestió energètica i subministrameny d'un programa de comptabilitat i gestió energètica.

30.696
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
29 may 2020, 16:00

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 may 2020
Anuncio de Pliegos 29 may 2020
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 22 abr 2020
Anuncio de Formalización 29 may 2020

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)