Continuació de les obres d’ampliació del centre d’educació infantil de primer cicle “Cavallet de Mar, situat al carrer Domènec Sugrañes i Gras de Salou

Expediente: 5402/2026

Continuació de les obres per a l’ampliació del centre d’educació infantil de primer cicle “Cavallet de Mar”, situat al carrer Domènec Sugrañes i Gras de Salou, definides i valorades en el projecte executiu (P-6723) redactat per l’arquitecte municipal, Sr. Josep Mª Ferran Mercadé, i aprovat definitivament per Decret núm. DEC/1896/2026, de 15 d’abril, del regidor delegat de Control de Concessions i Contractes.

992.857
Presupuesto base
992.857
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Salou, Tarragona (Cataluña)
Publicación
19 jun 2026, 16:18

Organismo contratante

Ajuntament de Salou

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 jun 2026
Anuncio de Pliegos 19 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 21 ago 2026, 12:11

Más licitaciones de Ajuntament de Salou

En la misma provincia (Tarragona)