Formalizada Suministros

construcció dels elements de l'escenografia de l'òpera Nozze di Figaro

Expediente: 001-T2526-TEC-SU

Contrato de suministros formalizado por Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL) en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 6 meses. Categoría CPV 37800000. Adjudicado el 30 ene 2026 a MC DECORADOS, SL. Se recibieron 3 ofertas.

239.690
Presupuesto base
251.674
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
37800000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
16 mar 2026, 10:06
Fecha límite
27 oct 2025, 11:00
Duración
6 meses

Adjudicación

Adjudicatario
MC DECORADOS, SL
NIF
B60462199
Importe
187.564
Ofertas recibidas
3

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 mar 2026
Anuncio de Pliegos 16 mar 2026
Fin Plazo Presentación 27 oct 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 30 ene 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 17 mar 2026, 05:25

Mismo sector y zona (37 en Barcelona)

Abierta 2762/2026: CT/SB-06/26

Dotar a l’espai amb elements que fomentin el joc actiu, desafiants o que fomentin la superació de límits, com circuits d’obstacles o zones d’equilibri.

34.791 €

Abierta 1340/2026: CT/SB-01/26

El subministrament i la instal·lació al Parc Joan Armengol, dels següents elements: -Elements que fomentin el joc actiu, desafiants o que fomentin la superació de límits, com circuits d’obstacles o zones d’equilibri. -Àrees per seure, conversar i interactuar de forma més natural i activa, com gronxadors per més d’una persona, taules i bancs de pícnic o espais coberts per dies de pluja. -Elements per a l'expressió artística, com parets per pintar o miralls per ballar. -Elements que ajudin a crear noves dinàmiques de convivència i a oferir alternatives saludables a l’oci passiu.

35.785 €

Abierta DC SUBM 16_26 (2026/00003137E)

Subministrament, en règim de compra, de mobiliari esportiu pels equipaments esportius de l’Ajuntament de Gavà.

50.520 €

Abierta CONT-000026-2026

Subministrament, transport i instal·lació d’un tatami esportiu, amb una superfície total aproximada de 12 x 12 metres, destinat a les instal·lacions esportives municipals de l’Ajuntament de Gelida. El material objecte del contracte consisteix en un acordió format per 12 tatamis de 200 x 100 x 4 cm, fabricats amb escuma de densitat A-200 (200 kg/m³), amb base antilliscant, cosits en format acordió, i equipats amb solapa i sistema de tancament mitjançant velcro, per garantir l’estabilitat del conjunt i la seguretat durant l’ús. El subministrament inclou totes les actuacions necessàries perquè el material quedi correctament instal·lat i en condicions òptimes per al seu ús immediat. El present contracte es pot qualificar de contracte administratiu de subministrament d'acord amb la definició dels articles 16.3 b) de la Llei 9/2017, de 8 de novembre, de contractes del sector públic (LCSP), per la qual es transposen a l'ordenament jurídic les directives del Parlament Europeu i del Consell 2014/23/UE i 2014/24/UE, de 26 de febrer de 2014.

20.145 €

Abierta ESP/2026/401

L'objecte del contracte és dotar el Pavelló Municipal d'Esports d'una superfície específica, adequada i reglamentària per a la pràctica de l'hoquei en línia, mitjançant la incorporació d'un sistema de paviment modular que permeti compatibilitzar els diferents usos existents de la instal·lació, garantint alhora les condicions òptimes de seguretat, rendiment esportiu i compliment de la normativa vigent. El contracte inclou el subministrament del material, el seu transport, descàrrega, instal·lació, primer muntatge i desmuntatge, anivellament i el marcatge reglamentari de la pista, configurant una solució integral destinada a satisfer les necessitats detectades en l?equipament esportiu municipal.

37.010 €

Abierta AJT/87635/2026

Subministrament de diferents instruments musicals per a l’ Escola Municipal de Música – Centre de les Arts (EMMCA)

41.252 €

Abierta 2026/1440

L'objecte del present contracte és el subministrament i la instal·lació d'un circuit de trepa i equilibri tipus aventura destinat a ús públic infantil al Parc de Can Font, incloent totes les actuacions necessàries per a la seva correcta implantació i posada en servei, d'acord amb les determinacions establertes en la memòria valorada aprovada per l'Ajuntament.

46.722 €

Abierta ISPC-2026-347

L’objecte del present contracte és establir les condicions que han de regir el subministrament de material d’escalada pels cursos de formació de rescat en alçada realitzats, impartits per l’Escola de Bombers, Protecció Civil i Agents Rurals de Catalunya, de l’Institut de Seguretat Pública de Catalunya. Aquest material és essencial per garantir el correcte desenvolupament de la formació pràctica.

58.618 €

Adjudicada 2026-SUB-AM-11

Subministrament, amb i sense instal·lació, de mobiliari urbà i parcs i jardins a diferents emplaçaments de Santa Coloma de Gramenet, de conformitat amb les especificacions tècniques establertes a la clàusula 4 del PPT de l'Acord marc ("prescripcions mínimes obligatòries"), per a cada lot.

77.826 €

Adjudicada 2026/005260

Contractar una empresa especialitzada en mobiliari de parcs infantils pel subministrament i la instal·lació d’un joc de trepa metàl·lic per al parc del Poble Sec a Olesa de Montserrat

14.913 €

Más licitaciones de Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL)

Abierta 2026-0238-OASB

L’objecte del present contracte és el subministrament, instal·lació, configuració, integració i posada en servei d’un rack climatitzat i d’un sistema de cablejat intel·ligent per a l’Estació Distribuïdora de la Trinitat (EDT), amb la finalitat de modernitzar i adequar les infraestructures de comunicacions i cablejat estructurat existents. El contracte inclou el subministrament de tots els equips, components, accessoris, llicències, materials i elements auxiliars necessaris per a la correcta implantació de la solució, així com els treballs de muntatge, connexió, configuració, etiquetatge, verificació, proves de funcionament i posada en servei. Així mateix, forma part de l’objecte contractual la integració del sistema de cablejat intel·ligent amb la plataforma de gestió corresponent, garantint la traçabilitat, identificació i administració de les connexions de xarxa, així com la correcta interoperabilitat entre tots els elements subministrats.

23.553 €

Abierta 2026-0237-OASE

Renovació de garanties de fabricant dels servidors i cabina d’emmagatzematge Dell i HPE que proporcionen diferents serveis a les diferents seus d’ATL.

49.174 €

Abierta 2026-0279-OSB

Subministrament d’equipament divers pels laboratoris de control de procés de tractament en les diferents instal·lacions d’ATL.

304.246 €

Abierta C048_26

SUBMINISTRAMENT DE REACTIUS, FUNGIBLES I ALTRE MATERIAL PELS LABORATORIS DE L’EMPRESA MUNICIPAL MIXTA D’AIGÜES DE TARRAGONA, SA (EMATSA)

428.191 €

Abierta C048_26

L'objecte del present contracte és el subministrament de reactius, fungibles i altre material pels laboratoris, d’acord amb les característiques i condicions fixades al plec de prescripcions tècniques regulador d’aquest contracte, elaborat pel responsable de l’àrea del Laboratori de l’Empresa Municipal Mixta d’Aigües de Tarragona, SA (EMATSA).

356.826 €