Adjudicada Administrativo especial

Constitueix l'objecte del present contracte l’adquisició, a través d’un contracte patrimonial, del bé immoble situat al carrer Placeta, 7 del municipi d'Ascó

Expediente: 1686/2026

Contrato de contrato administrativo especial adjudicado por Ajuntament d'Ascó en Tarragona. Procedimiento restringido. Duración del contrato: 3 meses. Categoría CPV 70120000. Adjudicado a MARIA ANGELES BIARNES BIARNES - SALVADOR BIARNES BIARNES. Se recibió 1 oferta.

6.171
Presupuesto base
6.171
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Restringido
CPV principal
70120000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
17 jul 2026, 14:03
Fecha límite
3 ago 2026, 14:00
Duración
3 meses

Adjudicación

Adjudicatario
MARIA ANGELES BIARNES BIARNES - SALVADOR BIARNES BIARNES
NIF
40919140R
Importe
6.171
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Ajuntament d'Ascó

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 jul 2026
Anuncio de Pliegos 17 jul 2026
Fin Plazo Presentación 3 ago 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 8 ago 2026, 04:22

Mismo sector y zona (70 en Tarragona)

Abierta 4306660009-2026-0000304

Arrendament del bé patrimonial situat al Carrer de La Torre, número 18,1er-2a per concurs

5.491 €

Abierta 1190/2025

Arrendament parcel·les polígon industrial anomenat sector 10 de Perafort.

6.204.902 €

Abierta 2026/12906

Alienació de la finca propietat de l’Ajuntament de Deltebre, “parcel·la núm. 2 del PMU 17 Cambra Arrossera”. Sòl urbà, Zona A2b. Zona de Serveis. Subzona de serveis comercial. Nombre màxim de plantes: PB+1. Sostre: 789,98 m². Segons valoració tècnica municipal, el valor de la finca és de 104.663,00 €: CENT QUATRE MIL SIS-CENTS SEIXANTA-TRES EUROS

104.663 €

En evaluacion 4316870005-2026-0000044-2

El contracte que regula aquest Plec és un contracte patrimonial d’alienació d’un bé immoble propietat d’aquesta corporació.

5.000 €

En evaluacion 4306290004-2026-0000237

L’Ajuntament de Freginals és propietari d’unes parcel·les urbanes resultants de l’aprovació definitiva dels instruments de gestió urbanística del Polígon d’Actuació Urbanística núm. 2 del POUM de Freginals i qualificat com a patrimonials a l’Inventari General de Béns. Aquestes parcel·les no estan destinades a cap altre ús en aquest moment i, sense que es prevegi en el futur cap utilitat d’ús o servei públic i considerant convenient per als interessos del municipi l’alienació dels esmentats béns amb la finalitat de poder executar noves actuacions d’inversió Alienació dels bens inmobles patrimonials que seguidament s'indiquen, per subhasta: Ord nº parcel·la Base Imposable IVA IMP IVA INCLOS 18 URBANA: PARCEL·LA RESULTANT NÚMERO 03 9.020,00 1.894,20 10.914,20 31 URBANA: PARCEL·LA RESULTANT NÚMERO 40 10.132,20 2.127,76 12.259,96

19.152 €

Formalizada 3236/2025

Arrendament del bé immoble ubicat al carrer Girona, núm. 2, de Constantí, amb referència cadastral 0372504CF5507C0001SH.

92.400 €

Formalizada 2902/2024

Alienació de la parcel·la E-7 del Pla Parcial Industrial del Xalamec de la Selva del Camp.

200.700 €

En evaluacion 499/2026

Contracte privat d’arrendament d'un solar per aparcament públic de vehicles.

22.464 €

Formalizada EXP 20-2026

L’objecte del contracte consisteix en diversos arrendaments de l’ICIQ distribuïts en els següents lots: Lot núm. 1: Lloguer d'un mòdul prefabricat destinat a oficines Lot núm. 2: Lloguer d’un contenidor destinat al magatzem d’equipaments de laboratori Lot núm. 3: Lloguer d’un traster destinat a l’arxiu de documents Lot núm. 4: Lloguer d’un mòdul prefabricat destinat a magatzem de SHEQ

58.560 €

Formalizada 4310800000-2023-0000428

Venda de l’immoble situat a l’Avinguda Gaudi s/n d’una Superfície: 2.470’33 m2

334.487 €

Más licitaciones de Ajuntament d'Ascó