Formalizada Administrativo especial

Constitueix l'objecte del contracte l’arrendament per a magatzem de l'agrupació de voluntaris de Protecció Civil de Parets del Vallès del següent immoble: URBANA. Nau industrial situada al carrer Ponent núm. 16 de Parets del Vallès amb referencia cadastral 5830702DG3053S0001GI i inscrita al Registre de la propietat de Mollet del Vallès com a finca registral de Parets del Vallès núm. 96.

Expediente: 2024 7458

Contrato de contrato administrativo especial formalizado por Ajuntament de Parets del Vallès en Barcelona. Procedimiento negociado con publicidad. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 70310000. Adjudicado el 22 sep 2025 a María Teresa Farrés Cervera. Se recibió 1 oferta.

28.800
Presupuesto base
72.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
70310000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
3 sep 2026, 12:07
Fecha límite
25 mar 2025, 00:59
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
María Teresa Farrés Cervera
NIF
37787335Z
Importe
28.800
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 sep 2026
Anuncio de Pliegos 3 sep 2026
Fin Plazo Presentación 25 mar 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 22 sep 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 sep 2026, 06:23

Mismo sector y zona (70 en Barcelona)

Abierta E:2025_3090

L’Ajuntament del Papiol es propietari del ple domini de les finques i que el planejament vigent defineix la classificació del sòl i la seva qualificació de les parcel·les objecte de l’alienació, com: c/ Pi, 6; finca registral 6906; 400,00 m2 (1); Clau 20a/9u Residencial unifamiliar aïllada c/ Pi, 8; finca registral 6907; 400,00 m2 (1); Clau 20a/9u Residencial unifamiliar aïllada c/ Pi, 10; finca registral 6908; 400,00 m2 (1); Clau 20a/9u Residencial unifamiliar aïllada (1) Superfície segons Registre de la Propietat

479.086 €

Abierta E:2025_1488

L’Ajuntament del Papiol es propietari del ple domini de la finca situada al carrer Torrenteres, núm. 2-16 i que el planejament vigent defineix la classificació com a sòl industrial (clau 22a*grau I) amb una superfície de 2.563,59 m2.

797.513 €

Abierta CONTR/2026/0000000365

Servei d’assistència tècnica per a la inscripció al registre de la propietat i la seva coordinació al cadastre de les finques de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya pendents de regularització. (ref. PO98/26)

149.618 €

Abierta 41-26

Acord marc per a la selecció d'immobiliàries que prestin serveis de cerca de localitzacions i informació per a empreses que vulguin aterrar i establir-se a la ciutat de Barcelona.

Abierta DP-2026-30236

Constitueix l’objecte d’aquesta concurrència pública, mitjançant concurs públic, la constitució d’una concessió d’ús privatiu, amb caràcter onerós, a favor de l’entitat/entitats que resultin adjudicatàries del concurs respecte de dos solars propietat de l’Ajuntament de Barcelona, amb la finalitat de destinar-los a la promoció, construcció i gestió d’edificis d’habitatge amb protecció oficial en règim general de lloguer. En concret, aquest concurs públic, comprèn les prestacions principals següents: La constitució de concessions d’ús privatiu a favor de les adjudicatàries d’aquest concurs per un període inicial de 50 anys, prorrogable de manera expressa per un període addicional de 25 anys més, sense que la durada total de la concessió pugui excedir dels 75 anys; la promoció per part de les adjudicatàries d’edificis d’habitatges sobre els solars; la conservació, incloses les inversions de manteniment denominades CAPEX, gestió i explotació per part de les adjudicatàries dels edificis d’habitatges a construir; La cessió en arrendament dels habitatges construïts per les adjudicatàries, en qualitat de titulars de les concessions resultants d’aquesta licitació, per a ús de d’habitatge com domicili habitual i permanent de les arrendatàries; la reversió dels edificis construïts al titular del sòl quan finalitzi la vigència de les concessions, que s’extingiran de manera automàtica transcorregut el seu termini.

Formalizada 51/2026 XAL/2026/0031409

L’objecte del contracte é la cessió del plató llogat en els anteriors programes: l’espai Ailiac (AZULIUS and EFIMERO S.L. B65559981) situalt al Passatge Utset, 14 de Bacelona. Els motius pels quals s’aposta per mantenir l’espai són diversos. La decoració i elements d’atrezzo estan adaptats a les necessitats del programa. La localització permet que les gravacions siguin àgils. L’espai reuneix les característiques òptimes tècnicament i ens permet fer un ús dels elements de decoració i atrezzo adquirits en temporades anteriors.

17.400 €

Formalizada 2025_2835

Contracte de l'arrendament d’un local d’oficines.

22.330 €

Anulada 2026.00078

Contractació del servei de gestió comunitària – seguiment de les obres de rehabilitació del Consorci de l’Habitatge de l’Àrea Metropolitana de Barcelona.

173.421 €

Formalizada 09/2026

Contractació dels serveis de lloguer i manteniment d’espais i aules, instruments musicals i equips informàtics per a la impartició de les classes presencials i en streaming del Màster en Musicoteràpia, de les edicions 26-27, 27-28, 28-29 i 29-30 (en la seva totalitat), de la Fundació Institut de Formació Contínua de la Universitat de Barcelona (IL3-UB)

45.265 €

Adjudicada X2026002750

L’objecte del contracte és el subministrament en règim de lloguer de 8 casetes de fusta “Barraques Bar” per la festa major d’estiu de Sant Vicenç de Castellet del 8 al 15 de juliol.

6.520 €

Más licitaciones de Ajuntament de Parets del Vallès