En evaluacion Servicios

Constitueix l’objecte del contracte la prestació del servei de redacció del POUM de Montagut i Oix, d’acord amb les condicions establertes en aquest plec de prescripcions tècniques particulars. Els treballs de redacció del POUM inclouen tots els documents necessàries per a la seva aprovació inicial, provisional i definitiva fins a l’executivitat del Pla, amb informes de resolució de les al·legacions que es puguin presentar durant els terminis d’exposició pública, la complementació dels documents amb les prescripcions, esmenes o recomanacions que resultin dels informes sectorials preceptius, i la introducció de les prescripcions i/o esmenes que s’hi puguin incorporar en l’acord d’aprovació definitiva per la Comissió Territorial d’Urbanisme de Girona i si s’escau els texts refosos que es requereixin; la presentació dels documents en les formats d’arxius exigits per aquella per la publicació en el Registre de Planejament Urbanístic de Catalunya i els informes per la resolució dels recursos en via administrativa que puguin interposar-se. L’objecte del contracte comprèn també la redacció i presentació del conjunt de documents i estudis que siguin necessaris, així com l’assessorament a l’Ajuntament i l’elaboració dels informes i convenis que siguin necessaris en relació a la tramitació del pla, fins a l’aprovació definitiva, publicació i entrada en vigor del POUM. El present contracte abasta fins a la publicació i efectiva entrada en vigor del POUM, incloent en aquest temps el suport en les fases de les corresponents exposicions públiques dels treballs realitzats

Expediente: X2026000104

Contrato de servicios en evaluación por Ajuntament de Montagut i Oix en Girona. Duración del contrato: 11 meses. Categoría CPV 71400000.

161.000
Presupuesto base
161.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
71400000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
24 mar 2026, 22:00
Fecha límite
14 abr 2026, 01:59
Duración
11 meses

Organismo contratante

Ajuntament de Montagut i Oix

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 mar 2026
Anuncio de Pliegos 24 mar 2026
Fin Plazo Presentación 14 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 18 abr 2026, 19:00

Mismo sector y zona (71 en Girona)

Abierta ICSOL-2026-93

MAG/IVR Serveis gestió de projectes i obres (project management) de les obres de construcció d'habitatges de l'institut català del sòl a 3 promocions situades a Blanes, Girona i Figueres

61.249 €

Abierta X2026003264

Aquest contracte té per objecte la prestació dels serveis de prevenció de riscos laborals i vigilància de la salut del personal i de tots els Centres de treball del Consell Comarcal del Pla de l’Estany.

53.273 €

Abierta 202607

Contractació del servei d’enginyeria per a la redacció del projecte bàsic i executiu d’obra per a la consolidació de la seu de l’IDIBGI, situada a Salt. Aquest contracte està cofinançat pel Departament de recerca i universitats de la Generalitat de Catalunya i cofinançat per la Unió Europea a través del programa del FEDER de Catalunya 2021-2027, per a la realització de projecte "AMPLIACIÓ D’ESPAIS I TECNOLOGIES PER IMPULSAR L'ACCÉS DELS PACIENTS GIRONINS A TERÀPIES DE FRONTERA". NÚMERO D’EXPEDIENT: 2024 SINGU 00023 (Codi operació: UR68-001921).

111.969 €

Abierta CONC2026000055

Concurso de proyectos con intervención de Jurado, anónimo y restringido a dos fases, para seleccionar la propuesta arquitectónica más idónea que sirva de base para la adjudicación posterior de los contratos de los servicios de arquitectura relacionados con la construcción de la Nueva sede del Archivo Comarcal del Alt Empordà y la Biblioteca Comarcal en Figueres.

565.658 €

Abierta 2026/219

Redacció del Pla Integral de Gestió dels sistemes de sanejament (PIGSS) de Blanes, Lloret de Mar i Palamós

1.016.655 €

Abierta CSE/AH04/1101480047/26/PO

Servei de la direcció facultativa d’obra de la fase 1 de la reforma de la unitat de cures intensives pediàtriques de l’Hospital Universitari de Girona Josep Trueta

34.552 €

Abierta CSE/AH04/1101480045/26/PO

Servei de la direcció executiva (obra i instal·lacions), coordinació de seguretat i salut i assistència tècnica de l’obra de la fase 1 de la reforma de la unitat de cures intensives pediàtriques de l’Hospital Universitari de Girona Josep Trueta

34.033 €

Abierta CSE/AH04/1101480038/26/PO

Servei per la direcció d’instal·lacions de la fase 1 de la reforma de la unitat de cures intensives pediàtriques a l'Hospital Universitari De Girona Dr. Josep Trueta

32.772 €

Abierta CSE/AH04/1101480015/26/PO

Servei per la coordinació d’obra i planificació de l’obra de la fase 1 de la reforma de la unitat de cures intensives pediàtriques a l'Hospital Universitari De Girona Dr. Josep Trueta

27.000 €

Abierta CTN2600220

Coordinació de la seguretat i salut de les obres d'ampliació de l'estació regeneradora d'aigües de l'estació depuradora d'aigües residuals de l'Escala al TMd'Albons - cofinançat pel fons europeu de desenvolupament regional (FEDER) de la unió europea, en el marc del programa del FEDER de Catalunya 2021-2027

15.470 €

Más licitaciones de Ajuntament de Montagut i Oix