Formalizada Servicios

Constitueix l'objecte del contracte la impressió del butlletí municipal Quatre Cantons i de les revistes periòdiques municipals que edita l’Ajuntament de Mollet del Vallès ambprogramació d’activitats municipals, com el diari de la Mostra Internacional de Titelles de Mollet (MITMO) i d’informació de Festa Major. La impressió comprèn també l’enquadernació i el procés d’embalatge, transport i lliurament dels exemplars a l’Ajuntament de Mollet del Vallès o a l’empresa de repartiment. El butlletí municipal Quatre Cantons té periodicitat aproximadament de tres setmanes, excepte els mesos de juliol i desembre que és mensual i el mes d’agost que no s’edita. El diari de programació d’activitats municipal, MITMO, i d’activitats de Festa Major d’estiu té una periodicitat anual. El tiratge de cada publicació és diferent. El butlletímunicipal Quatre Cantons i de Festa Major té un tiratge de 18.500 exemplars. Pel que fa al programa d’activitats municipals, el tiratge serà de 4.000 exemplars. El nombre de pàgines serà variable dins dels rangs següents: - Butlletí Quatre Cantons: 8, 12, 16 o 20 planes en funció de cada edició. - Diari de la MITMO: 16pàgines. A causa de la variabilitat del nombre de pàgines –i excepcionalment potser també en el tiratge d’alguna publicació– el contracte es formula en termes de preus unitaris (€/unitat). Durant l’any de la vigència del contracte està previst que es publiquin màxim 15 exemplars del Butlletí Municipal Quatre Cantons i 1 diari de la MITMO.

Expediente: COSE/25010

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Mollet del Vallès en Barcelona. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 79800000. Adjudicado el 9 feb 2026 a HENNEO PRINT S.L.. Se recibió 1 oferta.

49.860
Presupuesto base
59.832
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
79800000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:44
Fecha límite
13 ene 2026, 13:00
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
HENNEO PRINT S.L.
NIF
B99138356
Importe
42.030
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 13 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 9 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 17:57

Mismo sector y zona (79 en Barcelona)

Abierta 3215/2026: CT/SV-15/26

1. L’objecte del contracte és la prestació dels serveis de disseny gràfic, conceptualització i desenvolupament de campanyes institucionals, maquetació, adaptació de peces i suports de comunicació a diferents formats impresos i digitals, generació i revisió de continguts gràfics, redacció de textos breus o frases publicitàries, elaboració d’il·lustracions, infografies i retocs fotogràfics, així com la preparació i lliurament de les arts finals i dels arxius oberts i editables corresponents, d’acord amb la identitat corporativa i les directrius de l’Ajuntament de Tiana.

37.000 €

Abierta 62-26

Servicios de diseño, coordinación y ejecución de un programa de mentoría y mejora competencial para mujeres de la IT Academy, orientado al empoderamiento y a la inserción laboral (Exp. 62-26).

116.189 €

Abierta AJT/12160/2023

Servei per l'assessorament i manteniment del sistema de gestió de qualitat (SGC) ISO 9001 a l'àrea Ciutat Transformadora

37.400 €

Abierta X2026000300

Servei de producció, subministrament i col.locació/retirada de suports publicitaris per als esdeveniments que es realitzin al Centre d'Activitats gestionat per La Farga, GEM,S.A.

51.000 €

Abierta 2026/3099

Contracte del servei d’organització d’activitats i lloguer d’infraestructures i serveis de la Festa Gastronòmica de la Coca de Llavaneres

32.939 €

Abierta 2026/35128E

Contracte de serveis per l'organització de la "4a Trobada d'entitats regionals de Badalona".

96.114 €

Abierta 20/2026/P2CONTR

L’objecte del contracte és la prestació de serveis professionals d'assessorament jurídic, representació i defensa jurídica especialitzada en matèria corresponent a l’àmbit administratiu i tributari per part de professionals jurídics col·legiats, inclosa tant la representació lletrada com la processal, d’acord amb l’establert en aquest plec i en el plec de prescripcions tècniques (PPT), llevat d’aquells supòsits en què, per la complexitat tècnica i la gravetat de l’assumpte, els serveis tècnics de l’Ajuntament considerin necessari un coneixement més especialitzat en la matèria.

69.550 €

Abierta 2026-61

Servei d’assessorament i suport al projecte de qualitat de la unitat d’hoteleria per a l’Hospital Clínic de Barcelona

28.109 €

Abierta 001_26003688

Contractació del servei de gestió de l'acte d'encesa de les llums de Nadal al districte de Sant Martí, amb mesures de contractació pública sostenible.

12.992 €

Abierta 2026000052

Servicios integrales de vigilancia control y soporte operativo a la seguridad municipal de Castelldefels

504.184 €

Más licitaciones de Ajuntament de Mollet del Vallès