Adjudicada Administrativo especial

Constitueix l’objecte d’aquest plec, d’una banda, l’explotació mitjançant autorització administrativa dels serveis de temporada de llits elàstics i jumping a dues de les platges de Cambrils (LOT 3), temporades 2024 i 2025, que s’inclouen al Pla d’Usos i, d’altra banda, l’explotació d’activitats nàutiques puntuals (LOTS 1,2), temporada 2025, també a dues platges de Cambrils, per tal de donar cobertura a la demanda que hi ha d’aquest sector nàutic, més enllà de la temporada de bany, d’acord amb les condicions establertes al plec de prescripcions tècniques elaborat per la tècnica de Medi Ambient, Sra. Mireia Sánchez Rovira.

Expediente: X2023087446

Contrato de contrato administrativo especial adjudicado por Ajuntament de Cambrils en Tarragona. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 92332000. Adjudicado a RAMON PAMIES FARGAS. Se recibió 1 oferta.

22.366
Presupuesto base
22.366
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
92332000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
5 jun 2026, 10:03
Fecha límite
29 mar 2024, 00:59
Duración
1 año
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
RAMON PAMIES FARGAS
NIF
39850034G
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Ajuntament de Cambrils

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 jun 2026
Anuncio de Pliegos 5 jun 2026
Fin Plazo Presentación 29 mar 2024
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 jun 2026, 06:24

Mismo sector y zona (92 en Tarragona)

Abierta SV/26/26

Servicio de operación, mantenimiento y seguimiento ambiental de los humedales artificiales del Delta del Ebro.

478.000 €

Formalizada 2026-FES-C0204-000013

Contractació de l'espectacle "Actuació del grup Pepet i Marieta" que es durà a terme durant les Festes de la Cinta 2026

6.000 €

Formalizada 2026-FES-C0204-000012

Contractació de l'espectacle "Concert de Rafa Sànchez" que es durà a terme durant les Festes de la Cinta 2026

22.000 €

Formalizada 2026_08

Amb motiu de la celebració de les diferents festes del municipi, aquest ajuntament organitza anualment un programa d’activitats culturals, lúdiques i festives adreçades a tota la població. Entre aquestes activitats, les actuacions musicals a càrrec d’orquestres són una de les principals atraccions i compten amb una àmplia participació ciutadana.

41.140 €

En evaluacion 105/2026

L’objecte del present contracte és el servei de monitoratge, dinamització i gestió del Casal d’Estiu, del casal de Nadal, casal dels dissabtes i les colònies d’estiu del municipi dels Pallaresos, adreçat a infants de I3 a sisè de primària, durant els períodes no lectius corresponents a les vacances escolars d’estiu, de Nadal i els dissabtes.

68.963 €

Formalizada 847/2026

És objecte del present, el contracte de serveis artístics per a la realització del concert del grup Doctor Prats que es realitzarà el dia 13 de juny de 2026. El concert tindrà lloc a la pista coberta del Complex Esportiu Municipal, ubicada a Camí del Clos 4, de la Pobla de Mafumet.

22.000 €

Formalizada 848/2026

És objecte del present, el contracte de serveis artístics per a la realització del concert del grup Maldita Nerea que es realitzarà el dia 11 de juliol de 2026. El concert tindrà lloc a la pista coberta del Complex Esportiu Municipal, ubicada a Camí del Clos 4, de la Pobla de Mafumet.

33.000 €

Adjudicada 3854/2025

L’objecte del contracte consisteix en la realització de l’espectacle "Els Clap" durant la fira de Santa Llúcia de l’Arboç 2025, segons les condicions, requeriments tècnics i abast detallats en el pressupost presentat per la companyia. El contracte comprèn les següents prestacions: - L’execució de l’espectacle per part de la companyia Ass. Cultural La Companyia – Els Clap. - El desplaçament del personal i el transport del material necessari per a la seva realització. - El muntatge i desmuntatge escènic i tècnic. - L’aportació del personal tècnic i artístic necessari.

2.034 €

En evaluacion 995/2026

És objecte del contracte la prestació del servei d’activitats dirigides que es duen a terme a la Sala Polivalent i la piscina municipal dels Pallaresos mitjançant la contractació de monitors amb personal qualificat.

14.412 €

Formalizada 2026/14311

El present plec té per objecte la regulació del servei d’actuació artística (concert) per a les Festes Majors de Deltebre 2026. El promotor (Ajuntament de Deltebre), desitja contractar la gestió i contractació de l'equip humà i material de l’artista, i de la gestió documental associada a aquest servei d'actuació a Deltebre el dia 15 d’agost de 2026, en els termes i condicions que consten als Plecs i que es concretin posteriorment entre les parts.

20.000 €

Más licitaciones de Ajuntament de Cambrils