Formalizada Otro tipo

Constitueix l’objecte d’aquest contracte els serveis per a la gestió, la coordinació i l’execució de les activitats pedagògiques dels Museus d’Olot: Museu de la Garrotxa, Museu dels Sants i Casa Museu Can Trincheria. Els Museus d’Olot disposen d’un programa educatiu vinculat al seu fons, que es tradueix en l’oferta d’un programa de visites pedagògiques i tallers didàctics per a diferents públics –escolars, adults, familiar, etc.- L’Ajuntament d’Olot entén que per a l’òptim funcionament d’aquest servei és necessari contractar una empresa especialitzada, que coordini i executi aquesta tipologia d’activitats –visites, guiatges, tallers, etc.- orientada als diferents públics. L’Ajuntament d’Olot no disposa de mitjans propis per a portar a terme aquestes funcions, i per tant requereix la contractació del serveis d’una empresa especialitzada.

Expediente: CCS12026000024

Contrato de contrato formalizado por Ajuntament d'Olot en Girona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 80340000. Adjudicado el 4 ago 2026 a EDUCART, serveis educatius i culturals, S.L.. Se recibió 1 oferta.

72.000
Presupuesto base
84.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
80340000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
30 abr 2026, 16:12
Fecha límite
15 may 2026, 16:00
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
EDUCART, serveis educatius i culturals, S.L.
NIF
B17525841
Importe
72.000
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Ajuntament d'Olot

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 abr 2026
Anuncio de Pliegos 30 abr 2026
Fin Plazo Presentación 15 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 4 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 8 ago 2026, 06:23

Mismo sector y zona (80 en Girona)

Abierta X2026000237

Contractació de la concessió del servei públic llar d'infants municipal El Tractoret, mitjançant procediment obert amb una pluralitat de criteris d'adjudicació

141.210 €

Abierta 2026F035000031-1

És objecte del present plec la contractació promoguda per l’Ajuntament de Salt del servei consistent en realitzar el servei d’ensenyament de talla de pedra i escultura de l’Escola Municipal de Belles Arts de l’Ajuntament de Salt. Al llarg del curs es realitzaran diferents càpsules de coneixement i en cadascuna de les quals s’aprofundirà en una tècnica concreta a partir de la realització pràctica de diferents peces. Els usuaris participaran activament en cadascuna de les fases del curs, aproximació a les diferents tècniques i materials, pràctiques artístiques, etc.

18.000 €

Abierta COBS2026/047

Servei de tallers de suport i acompanyament educatiu, i els tallers d’immersió lingüística, a l’alumnat d’educació primària i secundària, del Pla Educatiu d’Entorn de Sant Feliu de Guíxols, d'acord amb el descrit en el Plec de prescripcions tècniques.

19.050 €

En evaluacion 229484D

Concessió del servei de l'escola de música i dansa de Torroella de Montgrí

234.307 €

En evaluacion COBS2026/059

L’objecte del contracte és la prestació del servei de gestió de la Unitat d'Escolarització Compartida (UEC) pel curs escolar 2026-2027, adreçat a l'alumnat del segon cicle de l'educació secundària obligatòria (ESO) en risc d'abandonament escolar prematur i/o d'altres situacions que dificulten la seva adaptació al medi escolar.

45.406 €

En evaluacion 2026F035000028-1

Servei de monitoratge per a l'acollida matinal a les Escoles d'Educació Infantil i Primària de titularitat pública de Salt

41.967 €

Adjudicada 2026/ETSAE0327/00004737E

Servicio de impartición del curso de "conducción de vehículos clase C+E profesionalizado" en el acuartelamiento General Álvarez de Castro

26.500 €

Anulada 17/2026

Talleres robotica, programación y STEAM, de acuerdo con el PPT, configurado en tres tipos de talleres

63.142 €

En evaluacion 2026/7817

Servei per a la realització d'activitats complementàries específiques de l'Educació Secundària Obligatòria, adreçades a l'alumnat amb necessitats educatives específiques derivades de la inadaptació al medi escolar, en unitats d'escolarització compartida (UEC).

99.300 €

En evaluacion X2026000213

L'objecte del present contracte és la prestació del servei de gestió integral de la Llar d'Infants Municipal «Les Bombolles» de Verges, situada al carrer Padró núm. 1, incloent el servei educatiu d'escolarització dels infants de 0 a 3 anys, el servei de menjador, el servei d'acollida matinal, la conservació ordinària de les instal·lacions, la recaptació de les tarifes dels serveis complementaris i la resta de prestacions descrites al Plec de Prescripcions Tècniques Particulars.

91.020 €

Más licitaciones de Ajuntament d'Olot