Formalizada Otro tipo

Consisteix en la gestió integral dels serveis relacionats a continuació, els quals es realitzaran d’acord amb el contingut, les condicions, directrius i amb l’abast requerits en el plec de prescripcions tècniques (en endavant, PPT), document tècnic de caràcter contractual que complementa aquest plec de clàusules administratives particulars (en endavant, PCAP): - Servei de Casal d’Estiu Xic’s (infància) i de Casal Esportiu (Escola Esportiva d’Estiu i Multi joc), incloent el servei d’acollida matinal, els quals organitza l’Àrea d’Infància i Joventut i l’Àrea d’Esports, i es desenvolupen a una de les escoles municipals i a les instal·lacions esportives municipals, respectivament. - Servei de Casal Jove (adolescència), organitzat per l’Àrea de Joventut, a desenvolupar al Centre Jove Masia Tous i als seus espais exteriors. - Servei de menjador, incloent el servei de monitoratge de migdia, pels participants dels indicats casals i d'altres programes municipals (Dofí Màgic i Servei d’Intervenció Socioeducativa - SIS).

Expediente: 1722/2026

Contrato de contrato formalizado por Ajuntament de Salou en Tarragona. Lote 1. Procedimiento abierto. Categoría CPV 55524000. Adjudicado el 1 jul 2026 a FUNDACIO PERE TARRES. Se recibieron 3 ofertas.

217.105
Presupuesto base
651.316
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
55524000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
27 mar 2026, 05:22
Fecha límite
24 abr 2026, 01:59
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
FUNDACIO PERE TARRES
NIF
R5800395E
Importe
145.033
Ofertas recibidas
3

Documentos

(3)

Organismo contratante

Ajuntament de Salou

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 mar 2026
Anuncio de Pliegos 27 mar 2026
Fin Plazo Presentación 24 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 1 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 jul 2026, 06:22

Mismo sector y zona (55 en Tarragona)

Anulada 4314760009-2020-0000037

atorgament de llicència d'ús privatiu del domini públic per a l'ocupació privativa de bar i restaurant del local cívic-sociocultural La Societat i de la piscina municipal de Solivella

350 €

En evaluacion 2026/09

L’objecte del contracte (Exp. 266/2026) consisteix en la gestió indirecta de l’explotació del Bar del Casal Municipal de Pratdip, sota la modalitat de concessió de serveis. Els punts clau d'aquest objecte són: Activitat: Inclou els serveis de cafeteria, restaurant i cantina, identificats amb els codis CPV 55330000-2, 55300000-3 i 55510000-8. Ubicació: El servei es prestarà a les instal·lacions municipals situades a l’Avinguda de Catalunya, núm. 9, les quals compten amb una superfície de 371 m². Finalitat: La concessió té com a objectiu cobrir la demanda d'oferta de restauració al municipi i proporcionar un servei complementari als usuaris del Casal. Risc operacional: Atesa la seva naturalesa de concessió, el contractista assumirà el risc operacional de l'explotació del servei.

1.957 €

En evaluacion TE/43008419/2026/07

Servei de bar-cantina de l’Institut de Camarles, destinat a l’alumnat, professorat i personal d’administració i serveis del centre

413 €

Formalizada REU-71/2026

Avituallamiento Incidencia Sieb Del 25 Al 26 De Julio

60 €

Formalizada 4312480001-2026-0000805

Llicència ús comú especial del domini públic per a la instal·lació i explotació de la barra del bar de la Festa Major d'estiu 2026

100 €

Formalizada 114/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del servei d’àpats per a les persones usuàries de la residència i centre de dia de Vandellòs, gestionats per SUMAR. El servei comprèn l’elaboració dels àpats, que es farà a les mateixes instal·lacions municipals on està ubicada la residència, l’adequació nutricional dels menús, la seva adaptació individualitzada, la seguretat alimentària, la correcta conservació i transport, i la coordinació amb el model d’atenció propi de SUMAR.

88.880 €

Adjudicada 1123/2026

El contracte té per objecte la prestació del servei de càtering al menjador de l’escola bressol municipal Marta Mata de Banyeres del Penedès. L’escola bressol escolaritza alumnes d’educació infantil de primer cicle de 0 a 3 anys. El període de prestació del servei per cada curs escolar serà de setembre a juliol, coincidint amb el calendari escolar. En aquest sentit, queden exclosos dels serveis els dies de lliure disposició, els dies d’adaptació a l’inici del curs, els dies de vacances, festius, festes locals, així com qualsevol altre dia que no hi hagi activitat en les escoles bressol, circumstància que es comunicarà a l’adjudicatari del servei amb antelació suficient.

21.060 €

En evaluacion 472/2026

Gestió, explotació, comercialització, manteniment i dinamització de cinc habitatges d’ús turístic de titularitat municipal, ubicats en el nucli urbà de Corbera d'Ebre.

14.400 €

Desierta 1/2025

Concessió demanial de l'espai destinat a bar-restaurant al Poliesportiu Municipal de Flix

8.542 €

En evaluacion 4314950006-2026-0000102

Concessió administrativa d'ús privatiu de bé de domini públic per concurs.

24.000 €

Más licitaciones de Ajuntament de Salou