En evaluacion Obras

Condicionament carrer de la Riera al seu pas pel Torrent de Cal Joan de la Costa

Expediente: 2024/40

Millorar el traçat del carrer de la Riera, garantint el correcte desguàs en cas de pluges, amb les obres de:\nEsbrossada, desmuntatge dels tubs actuals i condicionament del terreny al curs de la llera, excavació i preparació del terreny, execució in situ d'un calaix de formigó amb les seves embocadures i esculleres, terraplenat per la configuració de la nova plataforma i execució del paquet de ferm, proteccions i senyalitzacions viàries.\n

95.582
Presupuesto base
95.582
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Querol, Tarragona (Cataluña)
Publicación
21 may 2025, 10:16

Organismo contratante

Ajuntament de Querol

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 21 may 2025
Anuncio de Pliegos 21 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Ajuntament de Querol

En la misma provincia (Tarragona)