Formalizada Servicios

Concurs restringit de projectes amb intervenció de jurat per a la contractació dels serveis relatius a la redacció del projecte i la direcció de les obres del complex d'equipaments esportius i de subsòl a l'àmbit Magòria, al barri de la Bordeta, al districte Sants-Montjuïc de Barcelona amb mesures de contractació pública sostenible

Expediente: 603.2024.151

Contrato de servicios formalizado por Tractament i Selecció de Residus, S.A.. Procedimiento restringido. Duración del contrato: 6 meses. Categoría CPV 71000000. Adjudicado el 14 abr 2026 a UTE ACTIVITATS ARQUITECTÒNIQUES SLP + BARCELÓ BALANZÓ ARQUITECTES SLP. Se recibió 1 oferta.

240.871
Presupuesto base
3.283.755
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Restringido
CPV principal
71000000
Publicación
27 jul 2026, 12:35
Fecha límite
7 feb 2025, 14:00
Duración
6 meses

Adjudicación

Adjudicatario
UTE ACTIVITATS ARQUITECTÒNIQUES SLP + BARCELÓ BALANZÓ ARQUITECTES SLP
NIF
U67520189
Importe
240.871
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 7 feb 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 14 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:32

Más licitaciones de Tractament i Selecció de Residus, S.A.