Adjudicada Servicios

Concurs de projectes per a la redacció del projecte bàsic, el projecte executiu i la posterior direcció d'obres de les obres de Nou Edifici Seu de la Regió d'Emergències de Girona. Clau: PGG-24361

Expediente: PE+DO. PGG-24361

Concurs de projectes per a la redacció del projecte bàsic, el projecte executiu i la posterior direcció d'obres de les obres de Nou Edifici Seu de la Regió d'Emergències de Girona. Clau: PGG-24361

569.545
Presupuesto base
569.545
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Concurso de proyectos
Lugar de ejecución
Gironès, Girona (Cataluña)
Publicación
12 ene 2026, 15:10

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 ene 2026
Anuncio de Pliegos 12 ene 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 12 ene 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU

En la misma provincia (Girona)