Adjudicada Servicios

Concurs de projectes per a la de redacció del projecte bàsic, el projecte executiu i la posterior direcció d’obra de les obres de Nova comissaria de Districte a Llançà. Clau: CGG-24356

Expediente: PE+DO. CGG-24356

Concurs de projectes per a la de redacció del projecte bàsic, el projecte executiu i la posterior direcció d’obra de les obres de Nova comissaria de Districte a Llançà. Clau: CGG-24356

393.398
Presupuesto base
393.398
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Concurso de proyectos
Lugar de ejecución
Alt Empordà, Girona (Cataluña)
Publicación
18 dic 2025, 11:50

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 18 dic 2025
Anuncio de Pliegos 18 dic 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 18 dic 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU

En la misma provincia (Girona)