Anulada Administrativo especial

Concessió d'una llicència d'ús privatiu per a l'explotació del bar de la piscina municipal

Expediente: 4311350006-2026-0000021

L'objecte de la present licitació és la concessió d’una llicència d’ús privatiu per al bar de la piscina municipal (carretera d’Igualada s/n del Pont d’Armentera), per a la temporada d’estiu 2026, amb possibilitat de pròrroga d’un any més.

400
Presupuesto base
400
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Pont d'Armentera, el, Tarragona (Cataluña)
Publicación
16 mar 2026, 10:20

Organismo contratante

Ajuntament del Pont d'Armentera

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 mar 2026
Anuncio de Pliegos 16 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 18 mar 2026, 07:33

Más licitaciones de Ajuntament del Pont d'Armentera

Formalizada 4311350006-2026-0000338

Mitjançant acord del Ple de l'Ajuntament del Pont d'Armentera de 4 de juny de 2026 es va aprovar la delegació a l'Ajuntament de Figuerola del Camp de la redacció dels plecs de clàusules administratives particulars i de prescripcions tècniques i el procediment per a l'adjudicació del contracte, que han de regir el contracte de serveis de manteniment i conservació de la xarxa d'aigua i clavegueram, mitjançant contractació conjunta. Es fa públic el Lot 1 del contracte.

24.480 €

Formalizada 4311350006-2026-0000073

Mitjançant acord de junta de govern de 12 de febrer de 2026 de l'Ajuntament del Pont d'Armentera es va aprovar la delegació a l'Ajuntament de Figuerola del Camp de la redacció dels plecs de clàusules administratives particulars i de prescripcions tècniques i el procediment per a l'adjudicació del contracte, que han de regir el contracte dels serveis de control integrat de plagues, mitjançant procediment obert simplificat. Es publica l'adjudicació corresponent al Lot 1.

7.360 €

En evaluacion 4311350006-2025-0000594

Obres de reforma de la piscina municipal

496.880 €

Adjudicada 4311350006-2025-0000592

Contracte basat en acord marc de subministrament en la modalitat de compra d'un vehicle elèctric per a la brigada municipal, de conformitat amb el Lot 7 de l’Acord marc de subministrament de maquinària tècnica i elements de transport i de serveis de manteniment amb destinació a les entitats locals de Catalunya (exp. núm. 2023.07).

28.150 €

Formalizada 4311350006-2026-0000014

L’objecte del contracte és la prestació dels serveis de vigilància, salvament i socorrisme aquàtic a la piscina municipal durant la temporada d’estiu de les piscines municipals del Pont d’Armentera i de Figuerola del Camp, per lots, mitjançant procediment obert i contractació conjunta.

17.857 €

En la misma provincia (Tarragona)