En evaluacion Administrativo especial

Concessió demanial per a l’ús i explotació del servei de bar del pavelló municipal “Mestre Vila Vell” d’Òdena

Expediente: C1742026105 - 285/2026

Concessió demanial per a la gestió i explotació del servei bar a situat en el pavelló poliesportiu municipal “Mestre Vila Vell” d’Òdena, ubicat a la Plaça Mestre Vila Vell d’aquest municipi.

Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Òdena, Barcelona (Cataluña)
Publicación
30 jun 2026, 15:38

Organismo contratante

Ajuntament d'Òdena

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 jun 2026
Anuncio de Pliegos 30 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 ago 2026, 12:13

Más licitaciones de Ajuntament d'Òdena

Abierta C1742026169

Substitució de la caldera de geotèrmia de la llar d’infants l’Avió de Paper, d’Òdena

39.270 €

En evaluacion C1742026169

L’objecte del present plec de clàusules és el subministrament i instal·lació d’una nova bomba de calor geotèrmica per l’equipament municipal de la llar d’infants de l’Avió de Paper, situada al Pla de la Masia d’Òdena. Així mateix, forma part de l’objecte del contracte el manteniment preventiu de la nova bomba de calor durant els primers 2 anys de funcionament, amb l’objectiu de garantir el correcte funcionament de la instal·lació, assegurar el compliment de les condicions de garantia del fabricant i minimitzar el risc d’averies durant els primers anys de servei.

32.725 €

En evaluacion C1742026105 - 285/2026

Concessió demanial per a la gestió i explotació del servei bar a situat en el pavelló poliesportiu municipal “Mestre Vila Vell” d’Òdena, ubicat a la Plaça Mestre Vila Vell d’aquest municipi.

Adjudicada C1742026111 - 297/2026

Contractació d’una empresa especialitzada en el perfil professional de coordinació en el lleure per a dotar de 2 persones en el perfil professional de directors/es en activitats de lleure, en l’Escola d’Estiu d’Òdena, en dos espais: Centre Cívic el Pla i IE Castell d’Òdena per dur a terme el projecte de l’Escola d’Estiu d’Òdena i detallat al Plec de preinscripcions tècniques.

21.181 €

Adjudicada C1742026111 - 297/2026

Servei de direcció, coordinació, organització i execució d’activitats, transport, sortides i subministrament de material per a la realització del projecte de l’escola d’estiu d’Òdena

69.536 €

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta 237/2026

Serveis de seqüenciació massiva pel laboratori de molecular reprogramming and evolution del centre for research in agricultural genomics (CRAG)

30.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

SERVEI RELATIU AL CONTRACTE PER A LA PRODUCCIÓ DE VIDEOS PSICOEDUCATIUS SOBRE TRASTORNS FUNCIONALS I MOTORS DIGESTIUS, I CREACIÓ I MANTENIMENT DE LES EINES TELEMÀTIQUES NECESSARIES PER A LA REALITZACIO D’ESTUDIS UNICENTRICS I MULTICENTRICS, PEL GRUP DE FISIOLOGIA I FISIOPATOLOGIA DIGESTIVA DE LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

150.000 €

Abierta LICI 2026-036

SERVEI DE RECOLLIDA, TRANSPORT I DESTRUCCIÓ D’ANIMALS MORTS PER LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

22.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta LICI 2026-036

L’objecte de la present licitació es establir les condicions tècniques que serviran de base per a la contractació del servei de recollida, transport i destrucció dels animals morts un cop hagin finalitzat els estudis d’investigació per la NEXUS Surgical de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Els animals, un cop finalitzats els estudis i assolits els objectius dels experiments científics, han de ser sacrificats mitjançant procediments eutanàsics que garanteixin una mort humanitària, d’acord amb la normativa vigent en matèria de benestar animal i experimentació.

10.000 €