UNKNOWN Administrativo especial

Concessió demanial per a l’ús i explotació de l'espai del local social municipal destinat a l'activitat de bar-restaurant

Expediente: X2025000303

Concessió demanial per a l’ús i explotació dels espais i instal·lacions destinats a l'activitat de bar-restaurant del local social municipal situat al carrer Canal número 38 de Cabanes

24.000
Presupuesto base
24.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Cabanes, Girona (Cataluña)
Publicación
9 sep 2025, 12:48

Organismo contratante

Ajuntament de Cabanes

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 9 sep 2025
Anuncio de Pliegos 9 sep 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 07:00

Más licitaciones de Ajuntament de Cabanes

Abierta X2026000224

CONTRACTACIÓ DEL SERVEI DE COL·LABORACIÓ EN LES TASQUES DE GESTIÓ PRESSUPOSTARIA ECONÒMICA I FINANCERA DE L’AJUNTAMENT DE CABANES

83.157 €

Abierta X2026000193

SUBSTITUCIÓ DEL PAVIMENT I ARRANJAMENT DE L’ENTORN DE LA PISTA ESPORTIVA DE CAN BRUSÉS PER MILLORAR-NE LA SEGURETAT I L’ACCESSIBILITAT

70.332 €

En evaluacion X2026000224

1. La descripció detallada del servei a realitzar: - Col·laboració en la tramitació dels expedients relatius a la gestió pressupostària, econòmica financera. - Participació en l’elaboració del pressupost: partides de despeses, ingressos, elaboració de l’expedient municipal, resolució d’al·legacions i propostes de modificació. - Suport al seguiment del Marc pressupostari: Estats d’execució trimestrals i anual. - Suport a l’elaboració de l’expedient de la liquidació del pressupost i del compte general: memòria i estats numèrics. - Confecció d’expedients de modificació de crèdit. - Actualitzacions del deute viu. - Càlcul del període mig de pagament a proveïdors i morositat anual. - Esforç fiscal i cost efectiu dels serveis. - Mecanització de dades en les plataformes públiques (MINHAP). - Preparació de les declaracions a presentar davant l’Agència Tributaria en matèria d’IVA i model 347. - Revisió, suport i entrada de dades comptables del SICALWIN . - Tramesa de fitxers i documentació de la Sindicatura de Comptes i Departament de Presidència de la Generalitat (EACAT). - Seguiment dels projectes d’inversió - Funcions de suport a la gestió econòmica de l’ajuntament. - Assistència personal al propi ajuntament. - Assessorament general telefònicament i per Mail. Aquest servei no podrà ser interromput, el contractista s’haurà d’assegurar que durant els períodes de descans i malaltia sigui substituït per un professional acreditat i capacitat que realitzi les tasques anteriorment descrites. Els períodes de descans sempre seran notificats amb un mínim de dos setmanes d’antelació, així com es notificarà la persona que realitzarà el servei en cas durant aquests.

38.678 €

En evaluacion X2026000193

Substitució del paviment i arranjament de l’entorn de la pista esportiva de Can Brusés per millorar-ne la seguretat i l’accessibilitat

70.332 €

En evaluacion X2025000231

Concessió demanial per a l’ús i explotació de l'espai del local social municipal destinat a l'activitat de bar-restaurant

14.400 €

En la misma provincia (Girona)