Formalizada Administrativo especial

Concessió demanial, l’ús privatiu del bar-botiga Centre Feliuenc, situat a Plaça Doctor Puig, 2 a Sant Feliu del Racó, destinat a l’explotació de restaurant, de l’espai de la terrassa i botiga a sota. La concessió demanial comportarà l'autorització de l'ús privatiu per part del concessionari dels referits béns, salvaguardant el dret de propietat i sense perjudici de tercers. - Fitxa tècnica: Finca núm. 1606 Tom 2.959 llibre 232 foli 137 Ref. Cadastral 2487008DG2028N0001FG - L’espai: Es posa a disposició del concessionari els espais i serveis següents de la finca esmentada: Planta semi soterrani:  Botiga (49,42 m2), magatzem (4,08 m2) i bany adaptat (4,15 m2): 57,65 m2 Planta baixa  Local destinat a restauració format per sala (94,34 m2), cuina (18,79 m2) i traster (6,46 m2): 119,59 m2  Espai de serveis format per magatzem (12,40 m2) i lavabos (19,98 m2) (a executar en aquesta licitació): 32,38 m  Espai destinat a terrassa: 27,23 m2 Total m2 concessió: 236,85 m2 La resta d’espais de la finca, com la resta de la casa anomenada Casa de la Pepeta, així com la planta primera, no estaran vinculades amb la concessió, restant aquests espais a disposició de l’ajuntament per l’ús que en cregui oportú. (veure plànol adjunt)

Expediente: CONT2500037

Contrato de contrato administrativo especial formalizado por Ajuntament de Castellar del Vallès en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 15 años. Categoría CPV 55410000. Adjudicado el 13 feb 2026 a FORNAX DYNAMICS SL. Se recibió 1 oferta.

156.399
Presupuesto base
199.032
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
55410000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:41
Fecha límite
19 sep 2025, 16:00
Duración
15 años

Adjudicación

Adjudicatario
FORNAX DYNAMICS SL
NIF
B44542744
Importe
150.500
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 19 sep 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 13 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 19 mar 2026, 05:24

Mismo sector y zona (55 en Barcelona)

Abierta 238/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del servei d’elaboració, subministrament i lliurament d’àpats (dinars, esmorzars i berenars), destinats al centre de dia de Cardedeu, a la comarca del Vallès Oriental, gestionat per SUMAR

77.552 €

Abierta SCPO2026000012

Prestació del servei de bar i la consergeria del Casal de la Gent Gran Nord de Montornès del Vallès en carrer Hermanas de la Virgen Niña, 4-6.

Abierta JIA/2026/200

Gestió i explotació de l’activitat de bar-cafeteria ubicat a l’equipament Pista Coberta d´Atletisme de Catalunya – Carme Valero Omedes.

7.020 €

Abierta 2026/2338

Concessió de serveis del bar del pavelló municipal d'esports de Cardedeu

7.200 €

Abierta X2026003345

L’objecte de l’autorització és la cessió de l’ús privatiu, sense transformació, del bé de domini públic constituït per l’espai del bar situat a l’indret del Camp de Futbol Municipal “Les Roques”

7.680 €

Abierta 2026-10L

Servei de menjador extern de Tecsal,S.A.

60.705 €

Abierta 065-26

Relatiu a la contractació del “Concessió del servei de bar i cafeteria del BCIN” gestionat per REACTIVACIÓ BADALONA, S.A., ubicat Marcus Porcius núm. 1, Polígon Les Guixeres, 08915, Badalona (Barcelona), amb codi d’expedient 065-26.

357.036 €

Abierta PAT.CDP2026000001

Concessió administrativa per a l’ús privatiu de diverses parades del Mercat Municipal Puigmercadal de Manresa, les quals s’agrupen en 5 lots.

750 €

Abierta 006_26000632

Serveis per a l’explotació i gestió del servei de bar-restaurant ubicat a la Fabra i Coats: Fàbrica de Creació, equipament cultural municipal adscrit a l’Institut de Cultura de Barcelona, amb mesures de contractació pública sostenible.

Abierta 32/2026

Servicio integral de restauración con sistema de línea caliente del Centro Gerontológico Municipal Can Serra de Sant Esteve Sesrovires.

449.887 €

Más licitaciones de Ajuntament de Castellar del Vallès