En evaluacion Concesión de servicios

Concessió demanial i d’ús privatiu del bar del Local Social del municipi de Sant Mori bé de domini públic amb referència cadastral 9372317DG9697S0001RP, i situat al carrer Escoles núm. 5 de Sant Mori per a la gestió i l’explotació del servei de bar, consergeria i serveis complementaris a risc i ventura del concessionari. Codificació segons nomenclatura CPV: 55330000-2 serveis de cafeteria 55410000-7 serveis de gestió de bars 55321000-6 serveis de preparació de menjars D’acord amb l’article 77 LCSP no s’exigirà la classificació en aquest tipus de contracte. Inscripció en el RELI/ROLECE: No obligatòria.

Expediente: X2026000032

Contrato de concesión de servicios en evaluación por Ajuntament de Sant Mori en Girona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 55410000.

Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
55410000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
20 mar 2026, 19:20
Fecha límite
16 abr 2026, 01:59
Duración
2 años

Organismo contratante

Ajuntament de Sant Mori

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 mar 2026
Anuncio de Pliegos 20 mar 2026
Fin Plazo Presentación 16 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 14 may 2026, 06:23

Mismo sector y zona (55 en Girona)

Abierta 4/2026

Concessió administrativaper a l’ús privatiu del domini públic del Bar del centre cívic de Pau i licitació de la contractació

100 €

Abierta 2026051351

Prestació del servei d'àpats per al menjador escolar a les escoles bressol municipals 'Cavall Fort', 'El Pont', 'El Tren' i 'Garbí' de Girona

54.545 €

Abierta 2248/2026

L’objecte del contracte consisteix en definir els serveis a contractar, consistents en l’elaboració de menjar cuinat i el seu posterior transport fins als centres (Centre de Dia, Llar d’infants i instal·lacions del Casal d’estiu i del Casal esportiu)

117.410 €

Abierta 2026/ETSAE0327/00002792E

Cafetería RLM San Fernando Figueras

Formalizada X2024000223

Concessió de serveis del menjador escolar de l’escola de Campllong, en la modalitat de càtering, incloent també el servei de monitoratge durant l’estona de menjador

32.815 €

Formalizada X2025000242

Licitació per a l'atorgament d'una llicència d'ocupació del domini públic per exercir l'activitat de venda no sedentària amb un vehicle food truck destinat a creperia

720 €

Desierta 2026046106

Prestació, per part de l’empresa adjudicatària, del servei d’àpats per al menjador escolar a les escoles bressol municipals “Cavall Fort”, “El Pont”, “El Tren” i “Garbí” de Girona.

54.538 €

Adjudicada 2026/25/1403

Contracte de serveis corresponent al servei integral de menjador escolar per l'alumnat de diverses escoles del Gironès -Escola Carme Auguet i Escola Santa Eugènia de Girona i l’Escola Sant Jordi de Sant Jordi Desvalls- (Lot 1), i per a l'alumnat de l’ Escola Palau (Lot 2) de Girona, per al curs escolar 2026-2027.

475.076 €

Formalizada 2024/000270

Transmissió de l'autorització de la parada 172 del mercat de venda no sedentària de Roses

12.397 €

En evaluacion X2026000793

Concessió administrativa, per a l'explotació del bar del pavelló de Ribes de Freser, obertura de les instal.lacions i la neteja dels lavabos

8.400 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Mori